Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Enklawa Starosądecka już ruszyła ze sprzedażą mieszkań

Opublikowano: 7 października, 2021 o 6:58 am   /   przez   /   komentarze (0)

Nowopowstająca inwestycja mieszkaniowa w Starym Sączu rusza z przedsprzedażą mieszkań. „Enklawa starosądecka” zlokalizowana jest przy ulicy Podegrodzkiej, tuż za kościołem i niedaleko Osiedla Słonecznego. Jest to inwestycja prywatnego przedsiębiorcy.

Tuż obok Gmina Stary Sącz zamierza wybudować kolejne bloki w ramach projektu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w partnerstwie z Krajowym Zasobem Nieruchomości i dzięki wsparciu finansowemu z Banku Gospodarstwa Krajowego i Krajowego Zasobu Nieruchomości. Jest to elementem  strategicznego działania Gminy Stary Sącz, w której założeniem jest wybudowanie  do 2023 blisko 300 mieszkań.

Jak czytamy na stronie dewelopera: „Osiedle Enklawa Starosądecka zostało zaprojektowane z myślą o osobach  poszukujących mieszkań nowoczesnych, funkcjonalnych, w eleganckim i jednocześnie przyjaznym, zielonym otoczeniu „

Pierwszy etap inwestycji to blok A oraz B z łącznie 82 mieszkaniami wyposażonymi w przestronne tarasy lub loggie.
Budynki będą czterokondygnacyjne, wyposażone w windę oraz garaż podziemny z boksami lokatorskimi. Dostępny metraż mieszkań od 36 mkw do 76 mkw dla mieszkań dwupoziomowych. Charakterystyczną cechą obu budynków jest ich nowoczesna bryła oraz duże tarasy i balkony typu loggia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
🔎 odwiedź: www.enklawastarosadecka.pl 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a