Finał WOŚP w Starym Sączu już dzisiaj (12.01.2019). Centralnym punktem zabawy i zbiórki jest Kino Sokół. To tam czekają na Was występy  licytacje. Do włączenia się w akcję Agnieszka Dygant, Daria Widawska i Filip Lato. Tegoroczny finał odbywa się pod hasłem „Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

 

Startujemy od godz. 16:00 w Kinie Sokół –zaprasza Justyna Liszkowska z CKiS w Starym Sączu –Szykujcie portfele. Dziękujemy naszym darczyńcom, szczególnie tym, którzy grają z nami od lat.

Gwiazdą wieczoru będzie Angela Gaber.

Starosądeckie.info patronem medialnym imprezy.

Zapraszamy na spotkanie z polską piosenką i nie tylko. Zapraszamy do muzycznej opowieści która przeniesie Was w polskie góry i doliny, miejsca gdzie stykają się różne kultury i tradycje a także tam gdzie nie sięga wzrok…w kosmiczne przestrzenie w które duet Angeli Gaber i Tomasza Dybały przeniesie nas 12 stycznia w Kinie Sokół w Starym Sączu w ramach 28 finału WOŚP.

Angela Gaber na co dzień koncertuje ze swoim projektem Angela Gaber Trio. Łączą etno-folk z muzyką nowoczesną i brzmieniami alternatywy jak sama mówi poszukuje własnej pieśni…. Współpracuje również z zespołem Wa-Da-Da.
Angela od lat związana jest z Sanokiem. Inicjatorka galerii rzeczy i wydarzeń rozmaitych – Bazar Sztuki oraz Etno Galerii. oraz zespołem Wa-Da-Da.

Na swoim koncie ma debiutancki album „Opowieści z Ziemi” zarejestrowany w kamiennym kościele w Mrzygłodzie, który został zauważony i doceniony wśród jury konkursów takich jak: Festiwal Folkowy Polskiego Radia – Nowa Tradycja, Mikołajki Folkowe czy Festiwal Wschody; oraz autorską płytę „Dobre Duchy” nagraną w modrzewiowej chacie Zagrody Magija w Bieszczadach. Album ten znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych folkowych płyt roku 2015 wg. Wirtualnych Gęśli.

Zespół koncertował na scenach takich festiwali jak: Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”, Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Wertep”, Międzynarodowy Festiwal „Jazz Bez..”, „Flugery Lwowa”, Festiwal Kultury Pogranicza „Folkowisko” czy Festiwal Kultury Alternatywnej SLOT ART