Wydarzenia

Gdzie na Sylwestra?

Opublikowano: 21 grudnia, 2014 o 8:53 pm   /   przez   /   komentarze (1)

Na starosądeckim rynku fajerwerków nie będzie. Jak powiedział naszemu portalowi Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek – kosztem sylwestrowej imprezy 18 stycznia odbędzie się Wielki Koncert Noworoczny, gdzie wystąpi między innymi Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej i wspaniali soliści.

Zatem w tę magiczną NOC możemy udać się do Nowego Sącza gdzie na płycie rynku w wyśmienitych nastrojach, przy dobrej muzyce i fantastycznych fajerwerkach powitamy nowy 2015 rok. Życzenia mieszkańcom i gościom złoży prezydent Ryszard Nowak, a następnie odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Pół godziny przed północą będziemy się bawić przy dobrej muzyce.

Możemy też wybrać Kraków, który z wielką pompą obchodzi Sylwestra. Królewską zabawę uświetnią uczestnicy programów X Factor oraz Mam Talent!. Impreza rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00, a o godz. 20.00 będzie można oglądać transmisję na żywo w TVN.Sylwester na Rynku w Krakowie. Swoją obecność potwierdziły: Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips i Future Folk. Gospodarzami imprezy będą: Agnieszka Szulim, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak, a o choreografię widowiska zatroszczy się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

Najlepszym rozwiązaniem może okazać się domowa prywatka ze znajomymi i rodziną. Wystarczy tylko zadbać o fajne towarzystwo, dobre jedzenie i muzykę. A ta wyjątkowa NOC będzie niezapomniana!
Gdzie Starosądeczanie spędzą Sylwestra?
Piszcie w komentarzach!

Komentarze

Komentarze (1)

  • 20 grudnia, 2014 o 9:09 pm JARO

    DOMOWA PRYWATKA W DOBRYM GRONIE ZAWSZE SIĘ SPRAWDZA I U MNIE W TYM ROKU TEŻ TAK BĘDZIE

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"