Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Gmina Podegrodzie doceniła dynamiczny rozwój firmy PARK-M

Opublikowano: Marzec 27, 2018 o 7:13 am   /   przez   /   komentarze (2)

Krzysztof Mróz, właściciel firmy PARK-M został wyróżniony podczas sesji Rady Gminy Podegrodzie. Wyróżnienie ma związek z otrzymanym niedawno Kryształowym Jabłkiem Sądeckim, nagrodą przyznawaną przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu „za wkład w rozwój gospodarczy Sądecczyzny, wspieranie przedsiębiorczości oraz promocję regionu w kraju i za granicą”.

Park M ma siedzibę na terenie naszej Gminy z czego się bardzo cieszymymówi Wójt Gminy Małgorzata GromalaFirma zatrudnia wielu naszych mieszkańców. Prócz tego, że jest docenianym pracodawcą, wspiera nas w wielu inicjatywach, które podejmujemy jako samorząd. Lokalne stowarzyszenia nigdy nie zostały odprawione z kwitkiem. To wyróżnienie za bardzo dynamiczny rozwój firmy działającej od zawsze w sposób społecznie odpowiedzialny na rzecz promocji Sądecczyzny. Składam serdeczne gratulacje Panu Krzysztofowi, który od lat udowadnia, że leży mu na sercu dobro gminy i jej mieszkańców. 

-To szalenie miły gest ze strony Gminy Podegrodzie, na terenie której prowadzimy część naszej działalności –mówi Krzysztof Mróz, prezes firmy PARK-MOd początku naszego funkcjonowania w Brzeznej spotykamy się z dużym zrozumieniem i wsparciem ze strony Pani Wójt Małgorzaty Gromali, Przewodniczącego Rady Gminy Pana Dariusza Kowalczyka, a także Radnych, Sołtysów, którzy są niebywale zaangażowani w sprawy istotne dla „podegrodzkiej” społeczności. Gratulacje przyjmuję w imieniu wszystkich pracowników Park-M. Cieszymy się, że nasze – pracowników Park-M- starania, wysiłki i efekty pracy zostały zauważone tutaj, na miejscu, skąd pochodzimy, a gdzie niewiele działamy. Funkcjonujemy w pięknej, dającej dużo satysfakcji, oferującej możliwości zawodowego spełnienia się branży. Branży będącej połączeniem ogrodnictwa, budownictwa i sztuki. Branży wymagającej od naszych pracowników pracowitości, otwartości umysłu, kreatywności, interdyscyplinarnej wiedzy i niejednokrotnie dużego poświęcenia. Branży na ogół niedocenianej, a tak bardzo istotnej dla tworzenia funkcjonalnego, przyjaznego środowiska życia nas i przyszłych pokoleń. Dziękujemy serdecznie za  piękną statuetkę. Dziękujemy za Waszą otwartość. Chętnie razem z Wami będziemy rozwijać Gminę Podegrodzie. Gminę o wspaniałej historii i niebywałym dorobku kulturowym.

Statuetkę wręczali Pani Wójt Małgorzata Gromala oraz Pan Przewodniczący Rady Gminy, Dariusz Kowalczyk.

 

Park M to spółka założona w 1995 roku, zatrudniająca blisko 500 pracowników. Jest liderem rynku architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni, wyznacza standardy i kreuje trendy. Firmę wyróżnia wszechstronna, bogata i zróżnicowana oferta, stały zespół doskonałych specjalistów, profesjonalne i innowacyjne zaplecze sprzętowe, własna baza transportowa, kilkanaście lat doświadczenia, realizacje najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce oraz obecność na międzynarodowych rynkach.

Ostatnie realizacje Parku M to między innymi: ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie, ogrody Pałacu Branickich w Białymstoku, Park Staromiejski we Wrocławiu, bulwar Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu, Skwer 1000-lecia Państwa Polskiego w Świdnicy, Park Cytadela w Poznaniu, Park wokół Muzeum Chopina w Żelazowej Woli czy prywatny ogród…Adama Nawałki.

Komentarze (2)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

  • Marzec 27, 2018 o 10:50 am teresa

    A Stary Sącz, kiedy przyzna statuetkę za całokształt

    Odpowiedź
  • Marzec 27, 2018 o 3:26 pm KRAP

    Żeby przyznać to trzeba mieć za co …a nie tylko na ładne oczy !!!

    Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a