Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Hotele z Sądecką Marką Turystyczną

Opublikowano: 9 lipca, 2019 o 8:18 am   /   przez   /   komentarze (0)

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel wręczyli certyfikaty Sądeckiej Marki Turystycznej przedstawicielowi Heron Live Hotel***** w Siennej, który jakością świadczonych usług oraz powiązaniem z dziedzictwem przyrodniczo-kulturowym regionu, zasługuje na najwyższe uznanie. 

Dodatkowo, certyfikat Jakości Produktu Turystycznego uzyskał Hotel Ibis Styles Nowy Sącz w Nowym Sączu na okres kandydacki do Marki (lipiec 2019 – lipiec 2020). Przez rok ośrodek ten będzie kandydatem i jeśli Kapituła potwierdzi, że spełnia wszystkie standardy – będzie mógł posługiwać się tytułem Sądeckiej Marki Turystycznej.

Kapituła, która ocenia jakość usług w obiektach hotelowych podjęła też decyzję o przedłużeniu ważności Certyfikatów Sądeckiej Marki Turystycznej dla obiektów, którym został nadany w 2016. r. Są to:
– Hotel Klimek **** SPA w Muszynie
– Hotel Krynica**** w Krynicy-Zdroju
– Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu
– Hotel Beskid**** w Nowym Sączu
– Hotel PANORAMA** w Nowym Sączu

Sądecka Marka Turystyczna jest nie tylko honorowym wyróżnieniem, ale również znakiem najwyższej regionalnej jakości produktu i oferty turystycznej. Dla turystów ma być synonimem dobrego standardu usług. Ma służyć promocji firm turystycznych, poprawie jakości oferty wypoczynkowej oraz promocji Ziemi Sądeckiej i budowie jej dobrego wizerunku w Polsce.

Sądecka Marka Turystyczna jest nadawana za najwyższą jakość usług turystyczno-hotelarskich – mówił starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Kapituła złożona z ekspertów, przez rok obserwowała wasze obiekty i jakość świadczonych w nich usług, pytała o opinie klientów. Podstawowym celem tego konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych i hotelarskich. Cieszy mnie, że przeszli państwo przez okres kandydacki. Wasze hotele są teraz w grupie obiektów, które z powodzeniem można polecać turystom. Cieszy mnie również, że na terenie Sądecczyzny, którą odwiedza coraz więcej polskich i zagranicznych gości, są obiekty świadczące usługi na najwyższym poziomie. 

Spotkanie prowadził dr Józef Wojnarowski – współinicjator powstania Sądeckiej Marki Turystycznej, a wzięli w nim udział m.in.: poseł Andrzej Czerwiński, starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, szefowie wyróżnionych hoteli i przedstawiciele branży turystycznej. 

Biuro Prasowe SP/fot Olszowska

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a