Wydarzenia

Julia Dziedzic uzyskała poparcie Burmistrza i wystartuje z GPW

Opublikowano: Maj 14, 2015 o 8:33 pm   /   przez   /   komentarze (36)

Jak udało nam się dowiedzieć Julia Dziedzic uzyskała poparcie Burmistrza i w wyborach uzupełniających wystąpi z ramienia Gminnego Porozumienia Wyborczego.

W jesiennych wyborach samorządowych Julia Dziedzic deklarowała bezpartyjność i wystartowała z własnego ugrupowania KWW Julia Dziedzic. Obecnie wystąpiła do Burmistrza o poparcie Jej Kandydatury i wstąpienie w szeregi GPW.

Z pewnością to nie jedyna kandydatka na stanowisko Radnej. Prawdopodobnie swojego Kandydata zaproponuje także Prawo i Sprawiedliwość.

Ugrupowanie KWW Solidarnie dla Sądecczyzny nie wystawi w wyborach uzupełniających żadnego kandydata -powiedział naszemu portalowi Radny Robert Rams.

Kto zatem będzie ubiegał się o mandat Radnego? Przekonamy się już wkrótce.

Wybory odbędą się 26 lipca i tylko mieszkańcy Osiedla Słonecznego pójdą głosować!

Komentarze

Komentarze (36)

 • Maj 14, 2015 o 8:59 pm Etta

  Popieram!!

 • Maj 14, 2015 o 9:03 pm oczy

  Co za niespodzianka KWW Solidarnie dla Sądeczyzny nie wystawi kandydata czyzby nie było chetnych do startowania. Szkoda zawsze to więcej swoich w radzie

 • Maj 14, 2015 o 9:12 pm blok nr 5

  Proszę mówić za siebie .Ja jestem z 5 bloku i nie zamierzam z rodziną i znajomymi na Panią głosować.!!!!!

 • Maj 14, 2015 o 9:27 pm mieszkaniec

  Narazie P. Julia i kto jeszcze będzie kandydował ? Może ktoś wie.?

 • Maj 14, 2015 o 10:15 pm etta

  To wybierzcie znow takiego kandydata,ktory po trzech miesiacach zwinie manele 🙂

 • Maj 15, 2015 o 1:04 am słoneczne

  O jaka szkoda 5 blok zawsze był inny to teraz ma być inaczej to śmiech na sali

 • Maj 15, 2015 o 7:48 am osiedlok

  no i dobrze jak chcecie mieć znaczący głos w radzie to głosujcie na Panią Julie, jak chcecie mieć osobę co przebimba pozostałą kadencję bo będzie w opozycji, lub nie wytrzyma ciśnienia to głosujcie na innych którzy jak szczury się chowają i nie są w stanie się ujawnić tylko głupie komentarze piszą ! widocznie poparcie GPW dla Pani Julii ich strasznie boli że mogą przegrać

 • Maj 15, 2015 o 7:54 am kuba

  No tak zróbmy monopol władzy. Zresztą nie zróbmy bo juz jest. Więc z Twojej wypowiedzi wynika że lepiej przyklaskiwać Burmistrzowi ..ahaha żenada. Jakby kazdy tak myslał to szkoda gadac. Radni robią co chcą bo mają wiekszość. Zmiane herbu tez przegłosują. Wszsystko przegłosują co im Burmistrz powie. Nie ma jak tak…przyklaskiwać władzy! A potem sesje wyglądają tak a nie inaczej. Już starosądeckie.info pokazuje jak sesje wyglądają. Tylko opozycja zabiera głos i ma coś do powiedzenia, BRAWO! A zwolennicy Burmistrza siedzą i przytakują.

 • Maj 15, 2015 o 8:06 am osiedlok

  oj to chyba nigdy nie byłeś na sesji nieraz radni z GPW walczą o swoje wioski i tak też było za Pana Cyconia, ile było awantur czemu w mieście się robi się to, a nie na tej czy tej wiosce, a bo remont w szkole w mieście a wioska jest zapomniana itp…. są radni bardziej aktywni i mniej aktywni i tak było zawsze i będzie nadal i nie zależnie czy są w opozycji czy większości rządzącej kolego popatrz sobie np na sejm czy inne sejmiki czy rady, a o herbie to już nie raz była dyskusja to jest temat wałkowany od lat jak jesteś mieszkańcem to dobrze o tym wiesz, jak się zmiana nie podoba jest coś takiego jak referendum lokalne stworzyć komitet i doprowadzić do referendum i tyle w temacie

 • Maj 15, 2015 o 8:19 am kuba

  kto walczy? GPW? chyba padnę z wrażenia! Jakie postulaty zgłaszają. Że lampy nie świecą, że tablic informacyjnych nie ma i że wiata na przystanku potrzebna. A jak przyjdzie przegłosować postulat to wszyscy ZA! Żenada. A gdzie miejsca pracy?

 • Maj 15, 2015 o 8:31 am ole

  pytanie dla maruderów co nie lubią GPW i Burmistrza i twierdzą że tak źle rządzą dlaczego opozycja praktycznie głosuje za uchwałami bez sprzeciwu czemu poparli budżet itp…… to chyba nie jest tak źle, no i czemu wyborcy chcą radnych i Burmistrza z GPW ? zostawiam dla was te pytanie

 • Maj 15, 2015 o 8:40 am obserwator

  jak może kandydować ktoś kto ma w …….. całe osiedle ?
  wkład w życie osiedla ZEROWY….
  pokazał to budżet obywatelski, gdyby nie ludzie z zarządu osiedla (NIE WSZYSCY), ,moglibyśmy pomarzyć o siłowni,placu zabaw itd. A JAK WIDZICIE UDAŁO SIĘ

  MIESZKAŃCY OSIEDLA NIE DAJCIE SIĘ !!! ,
  NA OSIEDLU TRZEBA OSOBY MŁODEJ, ENERGICZNEJ, KREATYWNEJ, OCZYWIŚCIE NIE KARIEROWICZÓW, TYCH CO CHCĄ DOROBIĆ – BO TACY JUŻ BYLI.

  BUDŻET OBYWATELSKI POKAZAŁ, ŻE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA MOŻNA POBUDZIĆ DO DZIAŁANIA.

  OSIEDLE TO JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH DZIELNIC STAREGO SĄCZA, WIEC MOŻEMY MIEĆ COŚ DO POWIEDZENIA.

  ———————————————————————————————————–
  PS. MAM NADZIEJE ŻE K.B NIE ZREZYGNUJE ZE SWOJEJ KANDYDATURY DO RADY.

 • Maj 15, 2015 o 8:49 am PKW

  Kilka informacji dotyczących pani kandydat; Rok 2010 porażka do Rady, rok 2014 kolejna porażka, rok 2015 kolejna porażka ( przewodniczący Osiedla). Trzeba umieć powiedzieć dziękuje może wystarczy tym porażek. Przecież są inni, którzy na pewno będą też starali się pracować na rzecz Osiedla.

 • Maj 15, 2015 o 12:11 pm mieszkaniec

  chciałem zauważyć że ta PANI nigdy dla Osiedla nie pracowała….
  jej osoba aktywuje się tylko przed wyborami…
  ostatnio przegrała w wyborach na przewodniczącą osiedla…
  ale pcha się dalej, żenujące.

 • Maj 15, 2015 o 12:15 pm marian

  OSIEDLOK CHŁOPIE OPAMIĘTAJ SIĘ !!!!!!!!!!
  EMERYTÓW W RADZIE JUŻ MAMY ZA DUŻO….
  BABCIE ,DZIADKOWIE SIĘ ZAJMĄ WNUKAMI
  CZAS SKOŃCZYĆ Z DORABIANIEM DO EMERYTURY, ZASIADAJĄC W RADZIE…

  NA OSIEDLU TRZEBA DZIAŁAĆ…

  MŁODZI DO PRACY

 • Maj 15, 2015 o 12:35 pm obywatel

  Władza i radni z G P W widać co sobą reprezentują dwoje przeszło z PIS u i już nie muszą myśleć bo wszystkie uchwały to gotowce. (z góry narzucone-_tylko glosować,, za”To nie jest już do śmiechu;!!!@

 • Maj 15, 2015 o 12:40 pm Osiedle Słoneczne

  Nie oceniajmy ludzi z góry. Jeszcze pani Julia nie była radną i nikt z nas nie wie jaką będzie radna. Takie przesadzanie nie świadczy o dobrze o każdym kto tak robi. Może warto w takim razie zgłosić swoje kandydatury? Zobaczymy kogo wybiorą mieszkańcy. Jeszcze czas na zgłoszenie do poniedziałku swojej kandydatury-:). Czym więcej chętnych tym bardziej mieszkańcy się włączą w życie Osiedla. Ważne żeby osoba która zostanie wybrana na radnego współpracowała z zarządem Osiedla bo razem możemy mieć wpływ na to co się będzie działo na naszym ‚podwórku’. A do zrobienia jest trochę rzeczy; mostek na moszczeniczance, duży parking, realizacja projektu w ramach budżetu obywatelskiego, sprawa garaży na ul. Podegrodzkiej oraz inne bieżące sprawy Niech władza miasta widzi ze mieszkańcy chcą mieć wpływ i się interesują,a inaczej beda na nas patrzeć bo w ilości jest większa siła nacisku!!

 • Maj 15, 2015 o 12:50 pm mieszkaniec osidla

  Ta kobieta jest tak zakrecona ze nawet nie wie gdzie jest i jak sie zazywa a pozatym gdzie jej tam do osiedla –chyba do koryta.

 • Maj 15, 2015 o 4:33 pm z osiedla

  a ja bym tam glosował na panią Beatke ponownie !

 • Maj 15, 2015 o 5:01 pm inka

  zobaczymy jak się mieszkancy osiedla się „popiszą” i zagłosują. No to teraz macie pole do popisu

 • Maj 15, 2015 o 5:02 pm mirka

  dokładnie tak.zobaczymy czy są z nich Lizusy władzy !hahaha Eh Pani Julio szkoda gadac. Po co Pani GPW?

 • Maj 15, 2015 o 5:13 pm witek

  na początku bezpartyjna a teraz już „partyjna” i do tego Burmistrza. O czym to świadczy? sami sobie odpowiedzcie „Mądrzy ludzie”. Żenada

 • Maj 15, 2015 o 7:26 pm plebania

  Panie „żenada” i „żenujące” zmieniasz tylko nicki i jeździsz po Pani Julii wstydźcie się wszyscy praktycznie jesteście katolikami a siejecie samą nienawiścią ! huśtacie się po jedynej kandydatce która jako jedyna miała cywilną odwagę i jaja by ogłosić że będzie startować ! a GPW to nie partia ludzie jedyna partia jaka u nas wystawia kandydatów to PIS dzięki któremu mamy te uzupełniające wybory ( i kilkanaście tysięcy z naszych podatków poszło ) ale z waszych ataków wynika chyba że to wina Pani Julii, patrząc na wasze małostkowe i napełnionych nienawiścią i zazdrością wpisy ! wstyd mi za was !
  trzeba wsiąść młotek i sobie w głowę puknąć !

 • Maj 15, 2015 o 9:00 pm ole

  obywatel ale masz pojęcie o tym jak funkcjonuje samorząd terytorialny na poziomie gminy ! tak właśnie jesteście wyedukowani poczytajcie ustawę o samorządzie gminnym kto przygotowuje uchwały i kto je składa ( budżet, plany zagospodarowania itp… to wyłącznie kompetencja burmistrza ) radny praktycznie ma bardzo ograniczoną rolę w przygotowywaniu uchwał wiedza nie boli ! radny po to ma głos i może się nie zgadzać z projektem uchwały czy w komisjach czy na sesji !

 • Maj 15, 2015 o 9:11 pm hehehehe

  Panie obserwator proszę nie wyzywać osoby jak Pan jej nie zna ona nikogo nie zwyzywała ani nie ubliżała !

  sam jestem mieszkańcem osiedla i nikt z tego zarządu mnie nie pytał o głos i nie prosił o poparcie jedynie inne projekty mnie nachodziły !
  i dobrze że się mieszkańcy osiedla i okolic zmobilizowali nie słyszałem a zam dobrze Panią Julię by kiedy krytykowała i zniechęcała ludzi do głosowania nad tym projektem wiec licz się ze słowami ! A Pani K. B. to co zrobiła dostała kilka głosów jak startowała na przewodniczącą osiedla nie ośmieszajcie się jaka jest jej kariera ? jakie ma doświadczenie zawodowe itp…..

 • Maj 15, 2015 o 10:40 pm nikita

  Ludzie nie przesadzajcie każdy ma prawo kandydować. A kto to jest K.B? Moze ktoś wie. ?

 • Maj 16, 2015 o 7:00 am ??????

  Pani Katarzyna Bochenek wybitna starosądeczanka hehehe tyle zrobiła dla naszej społeczności że nie sposób tego opisać 😉

 • Maj 16, 2015 o 7:26 am lolek i bolek

  mam takie pytanie jak wam tak źle niech ktoś mi powie ile razy zabierali głos, zadawali pytania czy podejmowali inicjatywa poprzedni radni z osiedla ? w poprzedniej kadencji mieliśmy dwóch radnych z osiedla Panów Marków i co proszę sobie przejrzeć protokoły z posiedzeń rady miejskiej to można się załamać i jak ktoś mi pisze że ten czy ten Pan jest świetny i tyle zrobił to nie wiem czy płakać czy się śmiać ! radni z mniejszych wioch za przeproszeniem ( bez urazy ) to są przy nich prymusi !

 • Maj 16, 2015 o 8:53 am rww

  tylko nie pani JULIA bo to była całkowita porażka dla osiedla ,

 • Maj 16, 2015 o 9:08 am Nowy Sącz

  Przypadkiem wpadłem na tą stronę. Dziwię się tej krytyce i pytam? Lelek w Sączu jest postrzegany jako przykład dobrego gospodarza. Analizując budżet Starego Sącza to jest on wzorcowy. Zazdrościmy wam dróg,stawów,orkiestry, kalendarza imprez, inwestycji w turystykę przy zerowym zadłużeniu, imponujące są również inwestycje ze środków unijnych, a Lelek jest u nas postrzegany jako ekspert w pozyskiwaniu środków unijnych. Więc dlaczego te oszczerstwa? Bylibyście bardziej zadowoleni gdyby radni blokowali rozwój Miasta? A Burmistrz tylko administrował Ratusz i bał się z niego wyjść?.

 • Maj 16, 2015 o 2:44 pm ???????

  Pokaże, Pokaże…. Pomalutku 🙂

  Zapewne więcej zrobi niż poprzednicy, oczywiście jeżeli zechce kandydować, bo tego przecież nie wiemy, ktoś puścił plotkę i smarujecie ludzi – wstyd.

  NIEZWYKŁA ŻYCZLIWOŚĆ, CHĘĆ POMOCY LUDZIOM JAK RÓWNIEŻ KREATYWNOŚĆ – TO OSOBA K.B

  KARIEROWICZE, DOROBKIEWICZE JUŻ BYLI. DZIĘKUJEMY.

  LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!!

 • Maj 16, 2015 o 6:12 pm Anonim

  Stawy ,orkiestra , turystyka, imprezy,………. miasto emerytów , układów, wzajemnych powiązań . Dla młodych bez przyszłości . NIESTETY. Zero inwestycji ,zero pracy tylko koncerty, imprezy ,to naprawdę nie jest najważniejsze

 • Maj 17, 2015 o 10:06 am Prawda

  Czas na zmiany..głosuję z rodziną na P. Julię!!

 • Maj 17, 2015 o 7:47 pm 7777

  Mam pytanie do Anonima. Podaj przykład gminy w której bezpośrednio tworzą miejsca pracy? Czy tworzenie warunków do rozwoju turystyki , nie służy Miastu? Czy organizacja imprez nie ma przełożenia na popularność Miasta i zwiększenie ruchu turystycznego.
  A co do układów to podaj przykład, sprawdzi to prokurator.

 • Maj 19, 2015 o 5:27 pm Anonim

  Do7777
  Szukałeś pracy w mieście? Widać że jesteś oderwany od rzeczywistości…..

 • Maj 20, 2015 o 11:22 am PKW

  Brak informacji o zarejestrowanych komitetach ???

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a