Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Kandydaci na Sołtysów w Gminie Stary Sącz!

Opublikowano: Marzec 15, 2019 o 8:34 am   /   przez   /   komentarze (0)

Znamy już Kandydatów na Sołtysów w Gminie Stary Sącz. Mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli nie na zebraniu wiejskim, czy osiedlowym, ale wrzucając głos do urny w lokalu wyborczym – tak samo, jak wybierają radnych i burmistrza.We wszystkich miejscowościach naszej gminy i osiedlach w Starym Sączu wybory zarządzone zostały na niedzielę 7 kwietnia 2019 r. od godz. 7.00 – 15.00 w 23 obwodach do głosowania. Wybory nie odbędą się jedynie w Gaboniu Praczce, gdyż nie zgłoszono żadnego kandydata na sołtysa.

OTO KANDYDACI NA SOŁTYSÓW:

SOŁECTWO BARCICE:

  1. Koszkul Tomasz (lat 40)
  2. Ogorzały Andrzej (lat 53)

SOŁECTWO BARCICE DOLNE:

  1. Mairer Przemysław (lat 41)

SOŁECTWO GABOŃ:

  1. Dara Halina (lat 46)
  2. Król Maria (lat 63)

SOŁECTWO GABOŃ -PRACZKA (nie zgłoszono kandydatów). Wybory nie odbędą się!

SOŁECTWO GOŁKOWICE DOLNE

  1. Myjak Andrzej (lat 54)

SOŁECTWO GOŁKOWICE GÓRNE

  1. Kurowski Józef (lat 68)

SOŁECTWO ŁAZY BIEGONICKIE:

  1. Górka Józef (lat 55)
  2. Rams Włodzimierz (lat 61)

SOŁECTWO MOSTKI:

  1. Bawełkiewicz Janina (lat 58)

SOŁECTWO MOSZCZENICA NIŻNA

  1. Florek Władysław (lat 56)

SOŁECTWO MOSZCZENICA WYŻNA

  1. Majewski Jan (lat 49)
  2. Ogorzały Marek (lat 34)

SOŁECTWO MYŚLEC

  1. Węgrzyn Maria (lat 68)

SOŁECTWO POPOWICE:

  1. Jurecki Wojciech (lat 61)
  2. Kurzeja Czesław (lat 78)

SOŁECTWO PRZYSIETNICA:

  1. Ogorzały Bożena (lat 54)
  2. Sobczak Jerzy (lat 62)
  3. Tokarczyk Jan (lat 35)
  4. Tomasiak Maria (lat 58)

SOŁECTWO SKRUDZINA:

  1. Szewczyk Lidia (lat 56)

SOŁECTWO WOLA KROGULECKA:

  1. Janczak Jan (lat 56)
  2. Kantor Piotr (lat 50)

KANDYDACI DO RAD SOŁECKICH

SOŁECTWO BARCICE:

  1. Barnach Arkadiusz (30)
  2. Dyjas Maria (55)
  3. Janczak Grzegorz (28)
  4. Kołbon-Maślanka Danuta (34)
  5. Łatka Marek (41)
  6. Mrówka Wojciech (41)
  7. Pazgan Wojciech (41)
  8. Psonak Robert (51)
  9. Pustułka Stanisław (40)
  10. Sadowska Józefa (62)

SOŁECTWO BARCICE DOLNE:

  1. Gorczowski Paweł (57)
  2. Kantor Wiesława (63)
  3. Koszuk -Gomułka Agata (61)
  4. Pustułka Andrzej (56)
  5. Soboń Rudolf (49)

SOŁECTWO GABOŃ:

  1. Bieryt Zofia (50)
  2. Czerpak Kazimierz (66)
  3. Florek Piotr (58)
  4. Grabski Czesław (59)
  5. Kozieński Antoni (63)
  6. Kurowska Halina (54)
  7. Mordarska Irena (42)
  8. Poparda Mieczysław (54)
  9. Pająk Marek (33)
  10. Tokarczyk Małgorzata (46)

SOŁECTWO GABOŃ -PRACZKA (wybory w Gaboniu Praczce nie odbędą się. Nie zgłoszono kandydata na Sołtysa, pomimo, że do Rady Sołeckiej kandydowali: Bieryt Michał, Kaczor Teofil, Pasoń Andrzej, Tokarczyk Małgorzata i Zagórowska Maria)

SOŁECTWO GOŁKOWICE DOLNE

  1. Fryc Maria (48)
  2. Koszut Jerzy (57)
  3. Kupczak Jan (62)
  4. Kurzeja Michał (60)
  5. Szabla Józef (57)

SOŁECTWO GOŁKOWICE GÓRNE

  1. Banach Paweł (39)
  2. Jop Piotr (44)
  3. Klag Jerzy (52)
  4. Lorczyk Józef (65)
  5. Myjak Andrzej (53)

SOŁECTWO ŁAZY BIEGONICKIE:

  1. Ćwikliński Marek (61)
  2. Gargas Wiesław (33)
  3. Góra Wojciech (31)
  4. Janisz Maria (64)
  5. Kądziołka Eugeniusz (57)
  6. Maciuszek Stanisław (51)
  7. Majerska Helena (42)
  8. Sławecki Mirosław (37)

SOŁECTWO MOSTKI:

  1. Grabias Teresa (57)
  2. Ladenberger Ignacy (65)
  3. Olszak Piotr (50)
  4. Plata Antoni (57)
  5. Sułkowska Jolanta (51)
  6. Szewczyk Barbara (67)
  7. Weber Dariusz (50)
  8. Wastag Piotr (42)
  9. Zielonka Andrzej (48)

SOŁECTWO MOSZCZENICA NIŻNA

  1. Bulanda Aldona (59)
  2. Konstanty Andrzej (57)
  3. Kożuch Zofia (44)
  4. Maciuszek Zdzisław (52)
  5. Nowak Jan (42)
  6. Olszak Tadeusz (31)
  7. Plata Marian (63)

SOŁECTWO MOSZCZENICA WYŻNA

  1. Bielak Wiesław (52)
  2. Jurek Wojciech (38)
  3. Marduła Stanisław (62)
  4. Marduła Wiesław (53)
  5. Ogorzały Danuta (28)
  6. Pierzchała Iwona (38)
  7. Szewczyk Krystyna (60)

SOŁECTWO MYŚLEC

  1. Kulig Tomasz (45)
  2. Marczyk Barbara (56)
  3. Marczyk Józef (57)
  4. Skrzymowska Tatiana (47)
  5. Tworek Stanisław (65)

SOŁECTWO POPOWICE:

  1. Drożdż Teresa (66)
  2. Florkiewicz Bogdan (53)
  3. Owsianka Irena (51)
  4. Sejud Władysław (54)
  5. Smaga Franciszek (59)

SOŁECTWO PRZYSIETNICA:

  1. Abramczyk Łucja (38)
  2. Borzęcki Jan (53)
  3. Garwol Stanisław (73)
  4. Jakubowski Rafał (42)
  5. Majerski Józef (56)
  6. Mikulec Łukasz (36)
  7. Olszowska Agnieszka (41)
  8. Ogorzały Bogdan (41)
  9. Ogorzały Monika (36)
  10. Padula Marek (45)
  11. Pulit Izabela (35)
  12. Radomska Bogumiła (59)
  13. Soboń Marek (57)
  14. Stawiarski Edward (55)

SOŁECTWO SKRUDZINA:

  1. Dudek Krzysztof (37)
  2. Jeleń Włodzimierz (65)
  3. Kołdras Łukasz (36)
  4. Konieczny Adam (36)
  5. Kozieński Bogdan (51)
  6. Konieczna -Ogorzały Maria (62)
  7. Piękoś Maria (54)
  8. Plata Teresa (40)
  9. Poparda Ryszard (50)

SOŁECTWO WOLA KROGULECKA:

  1. Berstling Anna (41)
  2. Gumulak Kinga (34)
  3. Górka Bogusław (58)
  4. Kaczor Maria (58)
  5. Kantor Dawid (23)
  6. Nalepa Kazimierz (33)
  7. Nalepa Stanisław (64)

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a