Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Karasek odwołany. Największa impreza dla dzieci odbędzie się…za rok!

Opublikowano: Maj 20, 2020 o 8:21 am   /   przez   /   komentarze (0)

Sezon na Karaska, czyli największa impreza z okazji Dnia Dziecka na starosądeckich Stawach zostaje odwołana. – Jest nam bardzo przykro – mówią organizatorzy.

 -Z przykrością ogłaszamy, że tegoroczny sezon na Karaska zostaje anulowany. Przez ostatnie tygodnie rozważaliśmy kilka rozwiązań, które umożliwiłyby organizację imprezy. Niestety, z powodu rozpowszechniania się wirusa COVID-19 musieliśmy podjąć trudną decyzję, że niemożliwym jest kontynuowanie przygotowań zgodnie z planem. Jesteśmy dumni, że nieprzerwanie od 5 lat udaje nam się Was jednoczyć i podbijać Wasze serca. Dużych i małych. Jest nam przykro, że tym razem nam się to nie uda -mówią Organizatorzy, Jacek Mamala z Sądeckiego Karp Klubu, Anna Pych z Fundacji Będzie Dobrze i redakcyjni koledzy z portalu Starosądeckie.info –Z tego miejsca dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom, którzy od 5 lat wspierają tę imprezę. To dzięki Wam organizacja tak dużego przedsięwzięcia jest możliwa. Wierzymy, że w równie mocnym składzie spotkamy się 5 czerwca 2021 roku. 

Do zobaczenia za rok. 5 czerwca 2021 o godzinie 09:00. Śledźcie nasze karaskowe wydarzenie TUTAJ. 

Sezon na Karaska to Dzień Dziecka na starosądeckich Stawach. Wielka plenerowa impreza połączona z zawodami wędkarskimi dla dzieci, koncertami na letniej scenie, pokazami WOPR czy Straży Pożarnych, konkursami z nagrodami, przejażdżkami konnymi, przejażdżkami motorówkami po stawie i wieloma innymi atrakcjami.

Organizatorzy Sezonu na Karaska: Sądecki Karp Klub, portal Starosądeckie.info i Fundacja Będzie Dobrze przy współpracy Miasta i Gminy Stary Sącz.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a