Kultura, Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Kolędowała Szkoła Muzyczna I stopnia w Starym Sączu

Opublikowano: 21 stycznia, 2024 o 11:28 am   /   przez   /   komentarze (0)

Nic nie ma takiej mocy jednoczenia ludzi, jak kolędy, które wszyscy znamy i kochamy. 20 stycznia 2024 do wspólnego kolędowania w kościele św. Elżbiety  zaprosiła Szkoła Muzyczna I stopnia w Starym Sączu, która jest prawdziwą kuźnią talentów. Nie zabrakło także szkolnego zespołu instrumentalistów. Wszystkich zgromadzonych w świątyni powitała dyrektor placówki pani Joanna Ustarbowska -Dudka. Piękne i wzruszające wykonania kolęd na długo zapadną w pamięci słuchaczy.

Podczas niedzielnego koncertu w kościele farnym starosądeczanie mieli okazję posłuchać pięknych kolęd i pastorałek w znakomitym wykonaniu i świetnie przygotowanej oprawie muzycznej. To już tradycja, że młodzi artyści prezentują swoje umiejętności. Szkoła Muzyczna I stopnia po raz kolejny pokazała, że jest to piękne miejsce, które aż kipi od talentu dzieci i pasji nauczycieli.

Mieszkańcy, tak licznie zgromadzeni w starosądeckim kościele mogli usłyszeć m.in duet trąbkowy, zespół smyczkowy, trio skrzypcowe, kwintet akordeonowy a także zespół wokalny i chór.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"