Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Kolorowy zawrót głowy w Barcicach

Opublikowano: Czerwiec 13, 2019 o 7:16 am   /   przez   /   komentarze (0)

Kolejny festyn zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Barcicach i Stowarzyszenie Rozwiń Skrzydła pod hasłem „Zdrowy kolorowy zawrót głowy” przeszedł już do historii. Festyn zorganizowany był w ramach zadania publicznego „bawmy się sportem”.

Cóż to był za festyn! Zabawie i szaleństwu nie było końca. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie- zarówno najmłodsi nasi milusińscy, jak i Ci nieco więksi;)

Przystań rowerowa w Barcicach zgromadziła nie tylko społeczność Barcic, ale też licznie przybyłych gości z okolic-tych bliższych i dalszych. Festyn odbył się po raz trzeci i cieszył się dużym zainteresowaniem. O godz. 14.00 wszystkich przybyłych na to wydarzenie powitał Pan Dyrektor Szkoły Podstawowej w Barcicach Pan Grzegorz Garwol, Pani Prezes Stowarzyszenia Rozwiń Skrzydła- Pani Dorota Młyńska-Postrożny i Ksiądz Katecheta Parafii Barcice Wojciech Rymut. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz Jacek Lelek, Pan Wiceburmistrz Kazimierz Gizicki, Panie Radne Elżbieta Łomnicka, Małgorzata Tokarczyk, Pan Sołtys Barcic Dolnych Przemysław Mairer, Pan Kazimierz Baran wraz z Zastępem Harcerskim.

W ramach festynu przybyli goście mogli zobaczyć występy taneczne, wokalne, pokaz straży pożarnej. Każdy z uczestników mógł skorzystać z szerokiej gamy atrakcji jakie przygotowali Organizatorzy. Na koniec nastąpił najbardziej wyczekiwany punkt programu- eksplozja kolorów Holi.

Organizatorzy dziękują gościom za przybycie i wspaniałą zabawę oraz wszystkim Sponsorom za wsparcie i pomoc .

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a