Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Konwencja programowa KWW Jacka Lelka. W programie 40 punktów i kontynuacja działań

Opublikowano: 17 marca, 2024 o 12:53 pm   /   przez   /   komentarze (0)

16 marca w Kinie Sokół w Starym Sączu odbyła się konwencja programowa KWW Gminne Porozumienie Wyborcze Jacka Lelka. W tegorocznych wyborach samorządowych pod wodzą obecnego burmistrza wystartują aż 2 ugrupowania. Wspomniane Gminne Porozumienie Wyborcze oraz KWW Porozumienie Wyborcze Stary Sącz.

Podczas konwencji burmistrz podsumował 5-letnie działania, w tym 185 mln na inwestycje a także pozyskanych na ten cel 100 mln a także przedstawił 40 punktowy program wyborczy.

-To się są puste hasła, my nie rzucamy słów na wiatr mówił burmistrz Jacek Lelek jesteśmy gwarantem rozwoju Miasta i Gminy Stary Sącz. Jesteśmy gwarantem zmian. Stary Sącz pod naszymi rządami się zmienia. Żebyśmy mogli kontynuować obecne działania i realizować nowe to potrzebne jest Państwa wsparcie. Potrzebny jest wybór burmistrza i wspierającej rady. To jest bardzo ważne, żebyśmy wszyscy poszli na wybory 7 kwietnia.

Coś co jest dobre, zawsze może być lepsze. Nie odważyłbym się, żeby było inne mówił przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stawiarski.

W 40 punktowym programie wyborczym znalazły się m.in takie działania jak: budowa Domu Pomocy Społecznej, krytego basenu i centrum rekreacji, budowa żłobka i przedszkoli w Gołkowicach, Barcicach i Łazach Biegonickich, budowa minimum 208 mieszkań w systemie czynszowym, rozbudowa ulicy Kardynała Wyszyńskiego, dalsza rozbudowa sieci kanalizacyjnej, budowa chodników i dróg pieszo-rowerowych a także powołanie Gminne Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Gminy.

Posłuchaj burmistrza Jacka Lelka:

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"