Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Koral przeznacza 810 tysięcy na walkę z koronawirusem

Opublikowano: Marzec 25, 2020 o 6:27 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Firma Koral, znany producent lodów z Sądecczyzny, przeznacza na walkę z pandemią koronawirusa 810 tys. zł. Producent lodów przekaże w sumie 810 tysięcy złotych na zakup sprzętu medycznego, środków zabezpieczenia sanitarnego oraz inne bieżące potrzeby dla szpitali w Krakowie, Nowym Sączu, Limanowej oraz Rzeszowie.Ponadto pracownicy placówek, do których trafi pomoc finansowa mogą liczyć na lodówki pełne lodów.

W związku z trudną sytuacją w szpitalach spowodowaną pandemią COVID-19 nasza firma zdecydowała się przekazać 810 tysięcy złotych na pomoc w walce z wirusemczytamy w oświadczeniuPieniądze trafią łącznie do czterech szpitali w Małopolsce i na Podkarpaciu, m.in. do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, który jest obecnie przekształcany w szpital zakaźny. Dodatkowo „wyposażamy” pracowników tychże placówek w lodówki pełne naszych pysznych lodów, aby ci pozytywni bohaterowie, choć na chwilę, mogli rozładować napięcie i stres oraz orzeźwić się, by móc dalej efektywnie pracować .Dziękujemy, że jesteście! 

„Mamy obecnie bardzo trudną sytuację w szpitalach w całej Polsce. Szpital Uniwersytecki po przekształceniu w szpital zakaźny jest na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Każdego dnia walczymy również o to, aby zapewnić odpowiednią ochronę pacjentom i personelowi medycznemu, bez którego nie wygramy tej walki. Widzimy jednak, że w tej walce nie jesteśmy sami – dzięki wsparciu przekazanemu przez firmę Koral mamy szansę na uzupełnienie środków ochrony osobistej takich jak maseczki chirurgiczne, maseczki z filtrem, fartuchy barierowe, kombinezony, gogle i przyłbice. Dziękujemy za wspólną walkę i mamy nadzieję na szybką wygraną!” – mówi Marcin Jędrychowski, dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego (jednoimiennego) w Krakowie.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a