Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Miss Małopolski 2020! Trwa nabór kandydatek. Wśród nich starosądeczanka!

Opublikowano: 10 maja, 2020 o 3:08 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Trwa nabór do konkursu Miss Małopolski 2020. Do końca maja można wysyłać zgłoszenia. Aby wziąć udział trzeba mieć  od 19 do 27 lat. (roczniki 1993-2001).  W przypadku Miss Nastolatek przyjmowane są kandydatury dziewcząt w wieku 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006).  Wymagany jest także wzrost powyżej 167 cm. oraz obywatelstwo polskie. Kandydatka na królową piękności powinna być panną. W tym roku do konkursu zgłosiło się już ponad 400 pięknych kobiet. Wśród nich znalazła się także starosądeczanka Patrycja Wąchała.

Półfinał konkursu Miss Małopolski  odbędzie się na przełomie czerwca i lipca.

– Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu mamy w planach realizację w małych grupach nagrania prezentacji każdej z uczestniczek, a materiał wideo zostanie udostępniony w kanałach social media. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć w równych warunkach każdą z uczestniczek – informuje Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://missmalopolski.pl/zostan-miss/.

 

A oto kandydatki z naszego regionu, które już zgłosiły się do konkursu i będą walczyć o koronę Miss Małopolski:

Patrycja Wąchała / Stary Sącz / 180 cm / 20 lat

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ zawsze marzyłam, aby się tam znaleźć to jest mój cel i mam nadzieję, że go spełnię. Idealna miss to taka, która przede wszystkim ma osobowość i nie boi się żadnych wyzwań. Inspirują mnie światowe gwiazdy mody takie jak Taylor Hill, Magdalena Frąckowiak. Moim największym marzeniem jest wygranie konkursu i rozpoczęcie pracy w modelingu.

Maria Filipowicz / Cieniawa / 168 cm / 21 lat

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ jest to dla mnie przyjemna motywacja do częstszego dbania o swoje piękno w codzienności i natłoku obowiązków.

Idealna Miss to kobieta znająca swoją wartość a jej piękno pochodzi z wnętrza.

Inspirują mnie osoby, które miały ciężko w życiu a pomimo tego nie poddały się i spełniły swoje marzenia.

Moim największym marzeniem jest zdobycie pełnej niezależności finansowej by móc pójść na wymarzone studia zaraz po studium aktorskim i po nich otworzyć klinikę dla osób, które straciły swój pierwotny wygląd podczas wypadków i pomaganie takim osobom do powrotu do stanu wyglądu z przed wypadku, aby nie zmagały się z odtrącaniem przez świat współczesny, który często nie akceptuje ich odmienności a czasem także oni sami.

 

Zuzanna Twaróg / Nowy Sącz / 170 cm / 16 lat

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski Nastolatek, ponieważ chciałam przeżyć ciekawą przygodę; pokazać urodę jaką obdarzył mnie Bóg, być dla innych dowodem na to, że jeśli o czymś marzymy i wierzymy w coś, to jesteśmy w stanie ciężka pracą i determinacją osiągnąć swój cel .

Idealna Miss, to kobieta, która oprócz urody posiada charyzmę, dobre serce oraz charakter wart podziwu.

Inspirują mnie osoby, które dążą do tego co chcą osiągnąć, nie poddają się mimo upadków i porażek. Osoba, która mnie zainspirowała to Pani Kinga Wawrzyniak, która dała mi podwójna dawkę motywacji do pracy nad swoim ciałem i spełnieniem marzeń.

Moim największym marzeniem jest na tą chwile uzyskanie tytułu miss, rzecz jasna chodzi o prestiż, ale przede wszystkim o to, by dostać wymarzoną nagrodę za pracę i trud włożony w Siebie od chwili, w której zostałam półfinalistką 

 

Sandra Tokarczyk / Brzezna / 172 cm / 17 lat

Nazywam się Sandra Tokarczyk pochodzę z małej, bardzo pięknej miejscowości Brzezna. Jestem uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w Nowym Sączu w klasie o profilu siatkarskim. Moją pasją od zawsze był taniec, interesują mnie różne style, ale moje serce skradł balet, który ćwiczę od najmłodszych lat. W moim życiu równie ważna jest gimnastyka sportowa należę od paru lat do grupy Astral Team. Moją pasją również jest gotowanie i pieczenie, to mnie odpręża i sprawia mnóstwo satysfakcji. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, która pragnie was obdarzyć tą pozytywną energią. 

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski Nastolatek, ponieważ jest to dla mnie, osoby z małej miejscowości wspaniała przygoda i cenne doświadczenie życiowe.

Idealna Miss to naturalna, radosna, pełna wdzięku dziewczyna, mocno stąpająca po ziemi. By porwać tłumy, potrzebny jest urok-a ja taki mam.

Inspirują mnie ludzie pozytywnie myślący, bo są to osoby, którzy wierzą w siebie, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, poszerzając swoje horyzonty myślowe, konkurują z najlepszymi, a przyszłość, która jest przed nimi – napawa ich optymizmem.

Moim największym marzeniem jest zostać architektem i być szczęśliwym człowiekiem.

Angelika Podolak / Nowy Sącz / 169 cm / 18 lat

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski Nastolatek, ponieważ od dziecka interesuje się modelingiem. Uwielbiam brać udział w konkursach, gdyż sprawia mi to ogromną radość. Pozując do zdjęć i dobierając stylizacje czuje się wolna, po prostu jestem sobą. Wiem, że udział w tym konkursie będzie wyjątkową przygodą, wartą każdej chwili.

Myślę, że idealna Miss to taka, która zarówno jest piękna zewnątrz, ale i wewnątrz. Ważną cechą idealnej Miss jest także inteligencja.

Moim największym marzeniem jest powiązanie swojej przyszłości ze szkolnym profilem hotelarstwa. Chciałabym mieć własny, bardzo ceniony, hotel. Ale też spełniać się jako dobra modelka.

Najbardziej inspirują mnie inni ludzie, którzy motywują mnie do działania i podążania za sukcesami.

 

Oliwia Witowska / Tęgoborze / 174 cm / 21 lat

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ lubię stawiać sobie nowe wyzwania, a one sprawiają, że moje życie jest o wiele ciekawsze. Jest to nowy początek, nowa szansa, dzięki której powiększę swoje doświadczenie. Gdy jedna przygoda się kończy to druga zaczyna, więc przygotowuje się do kolejnej pięknej przygody, którą jest Miss Małopolski.

Idealna Miss to osoba z pasją oraz wielką wiarą we własne siły i możliwości. Wyróżniająca się swoim charakterem. Myślę, że kluczową cechą jest także wdzięk i energia.

Inspirują mnie momenty życia związane z najważniejszymi dla mnie osobami. Ich radość, rozmowa z nimi, ale przede wszystkim ich obecność. Drugą rzeczą jest natura-pełna inspirujących obrazów. Jest bardzo bliska mojemu sercu, ponieważ to ona pobudza moją wyobraźnię i sprawia, że czuję mocny przypływ pozytywnych chwil, które zapadają w mojej pamięci na bardzo długo.

Moim największym marzeniem jest podróż w każdy zakątek świata. Poznanie nowych ludzi, ich kultur oraz jedzenia. W szczególności zobaczyć zorzę polarną, zwiedzić Bangkok w Tajlandii, starą Hawannę na Kubie, zjeść prawdziwego burgera w USA, pojechać do parku narodowego Jezior Plitwickich, wziąć udział w największym karnawale w Rio oraz wiele innych…

Sara Kliwert / Gorlice / 180 cm / 22 lata

Jestem osobą kreatywną, która wolny czas musi spędzać aktywnie. Uwielbiam nowe wyzwania, sporty ekstremalne i podróże. Na co dzień jestem pełnomocnikiem handlowym oraz instruktorka indoor cycling. Jeżdżę na motorze oraz konno, chodzę po górach oraz biegam w runmageddony.

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ, chce przeżyć przygodę oraz jeszcze bardziej uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Idealna miss to taka, która ma poczucie własnej wartości, jest inteligentna, szczera oraz jest dobrym człowiekiem.

Moja największa inspiracją jest moja babcia, która wiele w życiu przeszła i całe swoje życie poświęciła, żeby dobrze mnie wychować. Dla mnie jest największą inspiracją i chciałabym być jak Ona.

Moim największym marzeniem jest wyjechać na misje humanitarna do Afryki, lub do Tajlandia do rezerwatu dla słoni jako wolontariusz.

 

Barbara Kowalczyk / Niedźwiedź / 178 cm / 23 lata

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ jest to jedno z moich najskrytszych marzeń, które zaczęło się tlić jeszcze w dzieciństwie. Czas poświęcony na pracę nad sobą oraz rozwój przerodziły się w samoakceptację która na nowo pozwoliła rozpalić to pragnienie. Dodatkowo chciałam sprawdzić się w nowej sytuacji życiowej, poznać nowych wspaniałych ludzi oraz na własnej skórze poczuć tą atmosferę o której słyszałam z opowieści starszej siostry próbującej swoich sił w tym przedsięwzięciu w przeszłości.

Idealna Miss w dzisiejszych trudnych czasach to prawdziwa wojowniczka, władająca ciężkim orężem w postaci własnego uśmiechu której tarczą jest pewność siebie i asertywność. Jej piękno zewnętrzne jest ilustracją piękna duszy i umysłu. To kobieta z klasą, nie bojąca się wyzwań, mająca świadomość, że swoim przykładem ma moc inspirowania innych, godnie reprezentująca swój tytuł i społeczeństwo z którego się wywodzi a zatem osoba nad wyraz odpowiedzialna. Pojęcie bezinteresowności nie jest jej obce a w życiu kieruje się miłością do drugiego człowieka, dysponuje rosnącą w siłę armią w postaci otaczających ją ludzi którzy pomagają jej sprawdzić aby świat był lepszym miejscem.

Kto mnie inspiruje – Martyna Wojciechowska, Sandra Kubicka, Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner.

Moim największym marzeniem jest aby iść przez życie z radością, nie cofać się wstecz, mieć nieograniczone pokłady energii i motywacji aby dążyć do wyznaczonych celów. Czerpać inspirację i inspirować innych, być wsparciem i przykładem dla bliskich tak by każdy osiągnął szczęście bo na wszystko co materialne z czasem można zapracować, marzę by móc marzyć i się nigdy nie poddawać.

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a