Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Motocykliści zakończyli sezon. „To był trudny rok, ale mamy za co dziękować”

Opublikowano: Wrzesień 25, 2017 o 7:29 am   /   przez   /   komentarze (2)

Powoli kończy się kolejny sezon motocyklowy. Niestety policyjne statystyki wypadków z udziałem motocyklistów są bezlitosne. Kilka dni temu sądeccy motocykliści pożegnali śp. Darka z Tylicza, miłośnika dwóch kółek, który nie przeżył zderzenia z traktorem. Wczoraj spotkali się w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim, by podziękować za cały rok. I jak mówi Tomasz Tokarz z motosacz,  –Jest za co dziękować. 

Jest to impreza na której wspólnie zamykamy i podsumowujemy sezon letni. Jest to oficjalne zakończenie ale jeśli tylko aura pozwala to oczywiście dalej będziemy z naszych jednośladów korzystać – opowiada Grzegorz, właściciela stalowego rumaka.

Zlot jest doskonałą okazją do wspólnego spotkania ludzi, których połączyła pasja i miłość do motocykli. Pęd powietrza, ryk silnika i towarzysząca motocyklowym wypadom adrenalina. To jest to, co motocykliści kochają, co ich „kręci”, ale nie zapominają o bezpieczeństwie. I to jest właśnie czas, by zatrzymać się na chwilę.

 

Posłuchaj Tomasza Tokarza z Grupy Motosacz.pl

 

Pełna GALERIA zdjęć dostępna TUTAJ

 

Komentarze (2)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

 • Wrzesień 27, 2017 o 8:46 pm jo

  a ja dziękuję,że nareszcie się kończy koszmarny okres gdy hordy motocyklistów zawładnęły nasze drogi! niektórym się wydaje,że są sami na drodze a poziom hałasu przekracza wszelkie normy , wspólczuję mieszkajacym przy głownych drogach

  Odpowiedź
  • Wrzesień 28, 2017 o 9:52 pm Marcin

   Mieszkam przy samej drodze i jakoś mi to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie aż miło patrzeć jak jadący w grupach motocykliści podnoszą LEWĄ RĘKĘ mijajacemu ich motocykliste …

   Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a