Ogłoszenia parafialne, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

„Nie pokonasz miłości”. Piękny Koncert Pasyjny w Starym Sączu

Opublikowano: 24 marca, 2024 o 4:01 pm   /   przez   /   komentarze (0)

23 marca 2024 roku kościół pw. Miłosierdzia Bożego w Starym Sączu stał się miejscem niezwykłego spotkania z muzyką i refleksją w tle. Koncert Pasyjny „Nie pokonasz Miłości” wypełnił wnętrze świątyni dźwiękami najpiękniejszych utworów wielkopostnych w nowoczesnych aranżacjach.

Na scenie zabrzmiały aranżacje orkiestrowe autorstwa Macieja Niecia, Adama Jarzmika oraz Wojciecha Zwierniaka.

Wystąpili: Ewa Novel, Ewa Siembida-Jachym i Tomasz Jarosz. W czasie koncertu usłyszeliśmy m.in.: Trudno nie wierzyć w nic, Gorzkie żale, Tam, gdzie nie sięga wzrok, Nikt Cię nie kocha, Błogosławiony krzyż, Pieśń o Bogu ukrytym, Rozpięty na ramionach, Tłumy serc, Nie pokonasz miłości, Miłość wszystko wyjaśniła. Wszystkie utwory zostały wykonane w nowoczesnych aranżacjach, przy akompaniamencie orkiestry pod kierownictwem Macieja Niecia.

Pełni nadziei i refleksji rozpoczynamy Wielki Tydzieńmówił ksiądz proboszcz Janusz Rybapomocą w przeżywaniu tych dni był dzisiejszy montaż. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Artystom, którzy przybyli, aby pomóc nam w przeżywaniu tych świętych dni, aby wprowadzić nas w medytację nad męką i śmiercią naszego Zbawcy,

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"