Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

#NiewidzialniBohaterowie Sławomir Wojta

Opublikowano: 26 stycznia, 2021 o 9:04 am   /   przez   /   komentarze (0)

„Ciężko mi jest znaleźć w naszej pracy bohaterstwo, bo to co robimy jest naszą codziennością. Każdy strażak na co dzień jest gotowy by ratować zagrożone życie ludzkie” – mówi w filmie #NiewidzialniBohaterowie wielokrotny uczestnik działań USAR Poland – Sławomir Wojta z Nowego Sącza.

O #NiwidzialnychBohaterach zazwyczaj przypominamy sobie dopiero wtedy kiedy media krzyczą do nas o kolejnej katastrofie na świecie, zaginionych w górach czy tragicznym wypadku…

Przez najbliższe pięć miesięcy będziemy poznawać historie ludzi, którzy wykonują zawody z misją. Bohaterowie szczerze opowiędza o emocjach jakich doświadczają po akcji. O przeżyciach, heroiźmie a także strachu o własną rodzinę.

Do projektu zaproszeni zostali min. strażak ze specjalnej grupy USAR Poland, która pomaga ludziom na całym świecie, pierwsza od wielu lat kobieta w TOPR czy ratownik Lotniczego Pogotowania Ratunkowego.

W cyklu #NiewidzialniBohateriowie realizowanym przez blogera Miachała Maja z “Życie jest piękne” – będziemy mieli możliwość by Bohaterów poznać nieco bliżej.

Zobaczcie sami. Obejrzyjcie filmik.

Komentarze

Partnerzy

gniazdo
herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a