Polityka, Wydarzenia

Noworoczny Toast Starosądeckiego Biznesu

Opublikowano: 22 stycznia, 2015 o 10:50 pm   /   przez   /   komentarze (3)

22 stycznia w murach Domu Weselnego „Zacisze” w Gołkowicach Górnych odbył się tradycyjny Toast Noworoczny Burmistrza Jacka Lelka ze Starosądeckimi Przedsiębiorcami.

Spotkanie było wspaniałą okazją do skomentowania dokonań kończącego się roku i złożenia noworocznych życzeń.

Na wstępie Burmistrz podziękował wszystkim przedsiębiorcom za ich wkład i zaangażowanie w swoją pracę, która przyczynia się do rozwoju Miasta i Gminy. Podkreślił że przedsiębiorczość jest sednem pomyślności i rozwoju naszej małej ojczyzny.

Burmistrz podsumował działania samorządu w 2014 roku i zaznaczył że udało się zrealizować niemal wszystkie przedsięwzięcia jakie przed sobą postawił. Rok 2014 był rokiem przełomowym. Z budżetu Gminy wydano 20 mln zł co jest rekordem, jeśli chodzi o inwestycje w naszym mieście. Burmistrz przyznaje że zadania, które były wykonane (budowa kompleksów sportowych, Parku Wodnego Stawy czy rozbudowa kanalizacji) nie stworzyły nowych miejsc pracy, jednak w z dużym stopniu przyczyniły się do podniesienia komfortu życia mieszkańców.

Bardzo mocno podkreślił że każdy przedsiębiorca może liczyć na pomoc ze strony samorządu.

Urząd i władze samorządu są niezwykle otwarte i musicie pamiętać, że po swojej stronie macie kogoś kto będzie Was wspierał w przedsiębiorczości i pomagał na wszelkie możliwe sposoby – powiedział Burmistrz. Dzisiejsze spotkanie jest zatem niezwykłą okazją do miłego spotkania jak i zapoznania się !

Burmistrz podziękował także za poparcie jakim obdarzyli go mieszkańcy wybierając na kolejną kadencję i obiecał, że nie zawiedzie ich zaufania.

Na zakończenie życzył sobie, wszystkim zgromadzonym oraz mieszkańcom Miasta i Gminy żeby obecna kadencja nie była gorsza.

-Abyśmy mogli za 4 lata podsumować ten okres jako przełomowy i bogaty w nowe inwestycje, generując nowe miejsca pracy – podsumował.

Wszyscy Goście na czele z Burmistrzem wznieśli tradycyjny toast noworoczny!

Głos w imieniu zgromadzonych Gości zabrał radny Sejmiku Małopolskiego Stanisław Pasoń. Podziękował Burmistrzowi za tak uroczyste przyjęcie oraz uznanie jakim obdarzył przedsiębiorców. Pogratulował także wspaniałego wyniku w wyborach samorządowych. Podkreślił, że Stary Sącz dobrze wykorzystując środki unijne nie zapomina o przedsiębiorcach. Na zakończenie życzył przybyłym Gościom wszystkiego najlepszego i aby kolejne spotkanie w 2016 roku odbyło się w jeszcze większym gronie.

Podczas uroczystej kolacji nie zabrakło emocjonujących rozmów o polityce, biznesie, budżecie obywatelskim, kursie franka czy nowych połączeniach komunikacyjnych.

Trzeba przyznać, że takie spotkania to wspaniała okazja do spotkania się wśród dawno nie widzianych znajomych, do wymiany poglądów oraz omówienia kluczowych problemów naszej małej ojczyzny – naszego Starego Sącza.

 

opracowanie- Aneta Mamala

fotograf – Krzysztof Brzęczek

 

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

 

 

opracowanie- Aneta Mamala

fotograf – Krzysztof Brzęczek

 

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

 

Komentarze

Komentarze (3)

  • 23 stycznia, 2015 o 9:42 am Vox populi

    Bardzo dobra inicjatywa Burmistrza Starego Sącza aby spotkać się z przedsiębiorcami z naszej gminy. Szkoda tylko, że tak mało ich w tym dniu.

  • 23 stycznia, 2015 o 3:15 pm obserwer

    Najważniejsi z tych przedsiębiorców to nadleśniczy, naczelnik urzędu celnego, albo dyrektor urzędowego MZGK w Starym Sączu

  • 11 lutego, 2015 o 10:08 am ktos

    Hahahahahhahahahaah nie.no zal

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"