Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Od 20 lat dbają o rozwój turystyki w regionie

Opublikowano: 23 października, 2019 o 7:18 am   /   przez   /   komentarze (0)

Krzysztof Trela (Biuro Turystyczne VECTOR w Muszynie), Jacek Nowak (Pasieka BARĆ w Kamiannej) i Kamila Więcek (Rezydencja LEŚNY DWÓR w Kosarzyskach) zostali uhonorowani Złotymi Jabłkami Sądeckimi, przyznanymi przez starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego.  W jego imieniu odznaczenia wręczył Marian Dobosz – członek Zarządu Powiatu.

Okazją do ich uhonorowania były obchody 20-lecia Nowosądeckiej Izby Turystycznej. Doceniono w ten sposób wkład w budowanie atrakcyjności turystycznej Sądecczyzny oraz promocję regionu.

Dyplomy starosty otrzymali: Bogdan Kałucki – dyrektor Ośrodka Rehabilitacji i Wypoczynku PZN im. kpt. J. Silhana NESTOR w Muszynie-Złockiem, Katarzyna Kowal (Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju), Hotel PANORAMA  w Nowym Sączu, Ośrodek Wypoczynkowy FILARÓWKA  w Piwnicznej-Zdroju, Sanatorium LIMBA w Piwnicznej-Zdroju, Ośrodek Wypoczynkowy OST GROMADA w Krynicy-Zdroju, Silesia Krynica, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział w Krynicy-Zdroju oraz Piotr Litwiński – właściciel Hotelu LITWIŃSKI w Tęgoborzu.

Podczas gali z okazji 20-lecia NIT wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec wręczył zasłużonym dla turystyki osobom i organizacjom Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Przyznano również Sądeckie Laury 2019 placówkom, które przygotowały ofertę imprez, przyciągających na Sądecczyznę turystów. W minionym roku nasz region odwiedziło ponad półtora miliona gości.

Fot. Paweł Szeliga

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a