Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

OSP w Starym Sączu przygotowuje się do Jubileuszu 150-lecia działalności

Opublikowano: 7 marca, 2021 o 10:55 am   /   przez   /   komentarze (0)

W 2024 roku jednostka OSP w Starym Sączu obchodzić będzie 150-ty jubileusz istnienia. Już dziś strażacy ochotnicy własnymi siłami przygotowują się do tego wydarzenia. Strażacy ochotnicy pracują ramię w ramię z zawodowcami. Dla wielu to realizacja pasji i marzeń.

W tym celu decyzją Zarządu OSP powołany został Komitet Organizacyjny. Jego celem będzie prowadzenie działań przygotowujących jednostkę do uroczystości, jak również realizacja ciekawych, kształcących i kulturalnych przedsięwzięć, skierowanych zarówno do Strażaków Ochotników, jak również do starosądeckiej społeczności.

Mimo iż jubileusz przypada w roku 2024, już teraz Komitet ma zamiar prężnie działać i organizować różnego rodzaju atrakcje, żeby należycie zaznaczyć rangę całej uroczystości.

Skład Komitetu Organizacyjnego: Przewodniczący – Roman Jop Zastępcy Przewodniczącego – Patryk Wicher, Michał Kądziołka, Grzegorz Golonka Sekretarz – Magdalena Sznajder Skarbnik – Kinga Golonka Członkowie Komitetu: Aneta Mamala, Antoni Piętka, Jan Golonka, Krzysztof Bober, Piotr Golonka, Robert Jastrzębski, Tomasz Greczek, Dariusz Ptak, Tomasz Starzec Decyzją Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu, powołany Komitet Organizacyjny jest kompetentny do powoływania nowych członków, w związku z czym powyższa lista jest wstępną listą, skład może zostać powiększony.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a