Wydarzenia, Z ostatniej chwili

PARK -M zainwestuje w Starym Sączu! 20 millionów na nowy budynek z zielonym dachem!

Opublikowano: Listopad 28, 2017 o 7:39 am   /   przez   /   komentarze (16)

Park-M Lider rynku architektury krajobrazu zainwestuje w Starym Sączu. Okazały budynek Centrum Ogrodniczego, który pomieści biura a także zaplecze produkcyjno-technologiczne ma powstać przy ulicy Trakt św. Kingi (obecna szkółka). Inwestycja za blisko 20 milionów ma powstać do 2020 roku.

 –Park M to nie budynki. Park M to ludzie -mówił podczas sesji Rady Miejskiej Krzysztof Mróz, prezes firmynasza kadra zajmuje się przygotowywanie kontraktów, administracją, architekturą krajobrazu. To są inżynierowie i kierownicy niższego czy wyższego szczebla. To szereg osób, których nie widzimy w Starym Sączu, ponieważ pracują w różnych częściach naszego kraju. Liczba zatrudnionych osób w Parku M sięga pół tysiąca. To dla nich i dla naszych Klientów chcemy zmieniać się na lepsze.

Pomimo nowej siedziby w Brzeznej, firma Park M chce zainwestować w Starym Sączu. To właśnie tutaj, powstanie nowe Centrum Ogrodnicze z zielonym dachem. 

Zakup obecnej naszej siedziby w Brzeznej był podyktowany krzykiem rozpaczymówi Krzysztof Mróz -wiedzieliśmy, że nie będzie on spełniał naszych oczekiwań, jednak musieliśmy podjąć takie kroki, gdyż czekanie na realizację inwestycji było zbyt ryzykowne. W tym momencie, ten budynek w Brzeznej i wszystkie budynki w Starym Sączu są przez nas zasiedlone. 

-Nowy wielofunkcyjny budynek będzie się składał z części biurowej, zaplecza technicznego i części szklarniowejmówił Krzysztof MrózBudynek będzie ekologiczny, nisko energetyczny, o powierzchni około 1 ha, zlokalizowany na 3 kondygnacjach. Architekturą będzie nawiązywał do tego czym się zajmujemy. Dodatkowo duży plac sprzedaży, parking i plac manewrowy. Zależy nam aby sam budynek wtopił się w krajobraz Starego Sącza o który powinniśmy dbać. 

To co widzimy tutaj lokalnie, to tylko ułamek tego czym firma Park M może się poszczycićmówił burmistrz Jacek LelekJesteście dla nas bardzo cenni i nie chcielibyśmy Was stracić. Życzymy Wam dynamicznego rozwoju. Jak zrównoważycie rynki północno-zachodnie to okaże się ze Stary Sącz jest świetnym miejscem i idealną lokalizacją na główną siedzibę firmy. 

 

To będzie niewątpliwie wizytówka Starego Sącza. Jesteśmy dumni, że firma z tak bogatą tradycją i osiągnięciami wybrała Stary Sącz jako miejsce swojej inwestycji -mówiła przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Zielińska.

Co wyróżnia firmę Park M?

Wszechstronna, bogata i zróżnicowana oferta, stały zespół doskonałych specjalistów, profesjonalne i innowacyjne zaplecze sprzętowe, własna baza transportowa, kilkanaście lat doświadczenia, realizacje najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce oraz obecność na międzynarodowych rynkach sprawiają, że Park-M jest zaufanym partnerem najbardziej wymagających Klientów.

Ostatnie realizacje Parku M to między innymi: Pałac Branickich w Białymstoku, Park Termalny w Białce Tatrzańskiej, Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie czy prywatny ogród…Adama Nawałki.

Komentarze

Komentarze (16)

 • Listopad 28, 2017 o 8:55 am jjjj

  Jeżeli będzie tak jak pokazano to dobrze ! Mam nadzieję że ładniejszy niż ta stodoła BATIMU !!!

 • Listopad 28, 2017 o 9:04 am lakiluk

  Stodoła może się podobać albo nie, ale to chyba Batim płaci tutaj największe podatki, a jak to mówią „pieniądze nie śmierdzą”

 • Listopad 28, 2017 o 9:06 am Fan Stefana

  Brawo dla firmy, ale widać, że i klimat do prowadzenia dużego biznesu w Starym Sączu jest bardzo dobry.

 • Listopad 28, 2017 o 9:20 am prezes wszystkich prezesów

  Znowu jakiś członek Gminnego Porozumienia Wyborczego rozpoczyna akcję propagandową pod tytułem WYBORY 2018.

 • Listopad 28, 2017 o 9:40 am Anonim

  Brawa dla firmy

 • Listopad 28, 2017 o 10:01 am MIESZKANIEC

  KOGO z mieszkańców obchodzą podatki jak na co dzień musi patrzeć na takie brzydactwo ?? !!

 • Listopad 28, 2017 o 10:06 am k.b.

  ” Zależy nam aby sam budynek wtopił się w krajobraz Starego Sącza o który powinniśmy dbać.” – takie podejście powinno przyświecać wszystkim inwestorom budującym swoje obiekty, a nawet powinno być odgórnie narzucone. To, na co pozwolono Batimowi to architektoniczne zabójstwo Strego Sącza. Paskudnu moloch nienawiązujący do niczego, ohydna bryła psująca krajobraz Beskidu i Starego Sącza.

 • Listopad 28, 2017 o 10:51 am B.K.

  Nie narzekaj jest nowoczesny a za parę jak jak wokół niego powstaną nowe obiekty będzie to super miejsce dla inwestorów

 • Listopad 28, 2017 o 12:05 pm MIESZKANIEC

  Mam nadzieję że następne nie będą nawiązywać do niego i że to będzie ostatni wybryk architektów a szczególnie KONSERWATORA ZABYTKÓW !!!! Za każdym razem kiedy wjeżdrżam na most od strony Brzeznej i widzę to coś ciśnienie gwałtownie mi się podnosi bo nie sposób spokojnie koło tego przejechać , i z każdej strony ” toto” jest widoczne !!!!

 • Listopad 28, 2017 o 3:35 pm Zorientuj się paproku

  Nie płaci – wszystkie auta są na rejestracjach WX… i inne nie mają aut na KNS. Płacą zatem podatki w Warszawie, Wrocławiu itp Także nie wspomagają Gminy. M-Park odwrotnie płaci tu podatki za grunty i samochody.

 • Listopad 28, 2017 o 3:38 pm Bleee

  Tragedia! stodoła, młyn bez śmigieł – paskudne!

 • Listopad 28, 2017 o 4:19 pm AA

  Paproku a mając auto w lizingu to jaką masz rejestracje KNS MILENIUM KR WX i podatki automatycznie od srodków transportu płaci lizing tam gdzie jes siedziba lizingu także najpierw trochę poczytaj a potem pisz te głupoty brak wiedzy nie boli

 • Listopad 28, 2017 o 5:21 pm zorientowany

  a nie pomyślałeś że samochody są wzięte w leasing i są własnością banków, stąd też takie rejestracje ?

 • Listopad 28, 2017 o 8:37 pm Zadowolony klient

  Podoba mi siè dobrze komponuje siè w dolinie popradu powodzenia w realizacji ,ogólnie firma na duży plus l

 • Listopad 28, 2017 o 9:10 pm ECK

  SZKIEŁKA, SZKIEŁKA 😍

 • Grudzień 1, 2017 o 9:30 pm Anonim

  Franzuzi tez protestowali jak wybudowano wieze Eifla

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a