Wydarzenia, Z ostatniej chwili

PARK-M zamyka sklep w Starym Sączu

Opublikowano: Lipiec 4, 2020 o 9:04 am   /   przez   /   komentarze (0)

W czerwcu bieżącego roku ParkM, ogólnopolski lider z branży architektury krajobrazu, ogłosiłpodjęcie decyzji o zakończeniu prowadzenia działalności Centrum Ogrodniczego zlokalizowanego   w Starym SączuDecyzja ta to skutek  zmian organizacyjnych w Grupie Park-M zmierzających do skupienia się w większej mierze niż dotychczas na budowaniu sprzedaży doradczej, a tym samym zapewnieniu Klientom jeszcze bardziej zindywidualizowanych oraz dopasowanych rozwiązań w zakresie projektowaniazagospodarowania przestrzeni jak również sprzedaży roślin w sektorze B2B. 

W październiku 2020 Grupa Park-M rozpoczyna rok jubileuszowy. To już 25 lat istnienia firmy, któraoferuje kompleksowe usługi w zakresie architektury krajobrazu: od projektu przez realizacje po długoterminową pielęgnację zarówno nowych jak i rewaloryzowanych przestrzeni zielonych. 
Park – M, zatrudniając ponad 500 pracownikówdziała na terenie całej Polski i realizuje projekty, które zdobywają uznanie w krajowych i międzynarodowych konkursach, takich jak np. CEMEXBuilding Award w Meksyku (stworzenie Wrocławskich Bulwarów Xawerego Dunikowskiego).  

Rocznica zbiega się programem rozwojowym Grupyktórego celem jest m.in. podniesienie standardów obsługi klienta zarówno instytucjonalnego, biznesowego jak również indywidualnego.Najważniejszym elementem jest dla nas zrozumienie potrzeb Klienta ijego sytuacji po to, aby dopasować właściwe rozwiązanie – mówi Krzysztof Mrózzałożyciel i prezes Park – MĆwierć wieku doświadczenia pozwala nam stawać w roli eksperta, który z poziomu swojej wiedzy wspiera klienta poprzez dostarczanie potrzebnych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, że oznacza to również większe wymagania względem sprzedawcy, czyli nas. Dlatego poza perfekcyjną znajomością naszego specyficznego produktu, stawiamy nacisk na zdobywanie wiedzy o otoczeniu klienta i trendach w jego branży. Dzięki temu jeszcze bardziej koncentrujemy się na kliencie, tworząc partnerskie relacje.   

Konsekwencją tej organizacyjnej zmiany jest to, że klienci indywidualni nie będą już mogli korzystać ze sprzedaży detalicznej roślin w Centrum Ogrodniczym Park-MFirma nadal rozwija produkcjęroślin, jak również rozbudowuje strukturalnie oraz kompetencyjnie zespół doradców klienta zapewniając tym samym kompleksową obsługę, doradztwo jak również szeroki wybór roślin spośród prawie 50ha powierzchni Szkółki Park-M Rośliny produkowane przez Park-M trafią w szczególności do centrów ogrodniczych, oraz firm urządzających ogrody na terenie całej Polski a także do kilku krajów Europy. 

Wierzymy w to, że wielu spośród dotychczasowych  klientów Centrum Ogrodniczego, którzy prowadzą działalność gospodarczą znajdzie jeszcze wyższy standard obsługi oraz szerokie spektrum produktów oferowanych przez zespół doradców klienta pracujących w ramach Szkółki Park-M zlokalizowanej pod tym samym adresem co dotychczasowa siedziba Centrum Ogrodniczego. 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a