Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Polityka do góry nogami czyli V Sądecka Szopka Noworoczna

Opublikowano: Luty 23, 2020 o 8:29 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Już po raz piąty Dariusz Izworski przygotował Sądecka Szopkę Noworoczną tym razem z podtytułem „Do góry nogami, czyli bardziej sądecko niż przed rokiem”. Satyryczna impreza przyciągnęła tłumy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu. Absurdy polsko-sądeckie ubawiły gości do łez. Żartowano między innymi z porno-afery w Centrum Informacji Turystycznej a także budowy stadionu Sandecji i nowego urzędu. 

Skecze, piosenki, scenki kabaretowe, satyryczne monologi, cięte riposty raz po raz rozbawiały publiczność. Było o lokalnej polityce i nie tylko, było o budowie nowej siedziby urzędu i pieniądzach a raczej ich braku na budowę Sandecji. Prezentowany program był okazją do spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość w satyrycznym ujęciu. I to wszystko w krzywym zwierciadle.

Dariusz Izworski już od kilku lat przygotowuje Sądeckie Satyryczne Szopki Polityczne w których wykonawcami są znani lokalni i nie tylko lokalni politycy oraz samorządowcy. Pierwsze trzy odbywały się w Starym Sączu. Od dwóch lat impreza przeniosła się do sądeckiego MOK-u.

W tym roku nie mogło zabraknąć śpiewającego radnego Grzegorza Fecko.  To wszystko za sprawą publikacji naszego ubiegłorocznego filmiku w sieci. Ilość odsłon i lajków zmotywowała radnego do nauki i obiecał, że śpiewać będzie…..

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a