Wydarzenia, Z ostatniej chwili

„Polonia Minor” dla cukierni Raj z okazji 25-lecia działalności

Opublikowano: Grudzień 6, 2017 o 7:26 am   /   przez   /   komentarze (12)

Samorząd Województwa Małopolskiego docenił działalność firmy RAJ z Gołkowic Dolnych a radny sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Pasoń wręczył im wojewódzką Nagrodę „Polonia Minor” w uznaniu za zasługi w kultywowaniu tradycji oraz wkład w rozwój gospodarczy i pracę na rzecz Małopolski i jej mieszkańców.

Firma „Raj” z Gołkowic Dolnych, którego właścicielem jest wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stawiarski istnieje na rynku od 1992 roku. W sobotę (2 grudnia) w Sokole odbyła się uroczystość z udziałem samorządowców oraz pracowników firmy. Podsumowano 25-lecie działalności firmy, której podstawową działalnością jest catering oraz cukiernictwo.

Uroczystość uświetnił koncert Miejskiej Orkiestry Stary Sącz.

 

Komentarze (12)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

 • Grudzień 6, 2017 o 12:23 pm Anonim

  SAMI SWOI !!!

  Odpowiedź
 • Grudzień 6, 2017 o 1:28 pm Rzetelny

  Serdeczne Gratulacje Panie Andrzeju!!!

  Odpowiedź
 • Grudzień 6, 2017 o 5:11 pm sądeczanka

  a za czyje pieniądze ta impreza w Kinie Kino wynajem kosztuje a gdzie Jeziorek który ma cukiernie chyba dużo dłużej

  Odpowiedź
 • Grudzień 6, 2017 o 6:44 pm San Escobar

  Pan Andrzej i Jego firma – ŚWIETNY DUET ! Natomiast „Chłopu”… nie ufam…

  Odpowiedź
 • Grudzień 6, 2017 o 9:26 pm Ate

  Oczywiście chłop w roli głównej.

  Odpowiedź
 • Grudzień 7, 2017 o 10:54 am Anonim

  Gala prawdopodobnie również za pieniądze podatników !!!

  Odpowiedź
  • Grudzień 7, 2017 o 4:16 pm Andrzej Stawiarski

   Uspokoję Cię, ani gala, ani nic co z nią związane nie kosztowało podatnika złotówki. Prawdą jest, że nie jest to impreza tania, ale nie żal mi grosza na nią i jestem wdzięczny wszystkim, którzy to uszanowali, uczestnicząc w niej. Nie jestem osobą anonimową podobnie jak i moje dochody, które zapewniam Cię wystarczają aby pokryć wszelkie wydatki związane z imprezą. Jeśli jednak podejrzewasz mnie o żerowanie na pieniądzach publicznych, polecam zawiadomić organy ścigania, a nie wypisuj głupot, bo mnie i tak tym nie wzruszysz, ale ubliżasz moim gościom, których z tego miejsca za Ciebie przepraszam.

   Odpowiedź
 • Grudzień 8, 2017 o 10:46 am Anonim

  PANIE S. Nie wiem czy cenzura mnie wpuści ,ale jako postronny obserwator przypomina mnie się powiedzenie; uderz w stół a nożyce się odezwią ! i jeżeli było tak jak P. twierdzi to gratuluję jest P. pierwszy i jedyny z grona znanych mi przedsiębiorców tak uczciwy !! Martwi mnie tylko ten krzyk wywołany moimi wątpliwościami ( wszak jako człowiek myślący mogę mieć ! ) i to że nie rozwiał on moich wątpliwości ! .Może lepiej było nie odpowiadać !

  Odpowiedź
  • Grudzień 8, 2017 o 11:22 pm misia

   szkoda pisania !! zal mi cie Anonim zatrujesz sie kiedyś swoim własnym jadem

   Odpowiedź
  • Grudzień 8, 2017 o 11:29 pm misia

   Żal mi cię Anonim zatrujesz się kiedyś swoim własnym jadem .Może nawet już to się stało. ..

   Odpowiedź
 • Grudzień 8, 2017 o 11:06 pm Joanna Grząbel-Mikulska

  Śmieszny anonimie!Żal mi takich ludzi jak ty ponieważ twój jad wypalił ci resztki rozumu!Przykro mi bardzo że na twojej drodze nie stanął ktoś taki jak Andrzej Stawiarski bo gdybyś miał przyjemność współpracować z takim człowiekiem jak on nie pieprzył byś takich bredni jakie wpisałeś pod jego adresem To człowiek z klasą której tobie nigdy nie uda się uzyskać bo z klasą to trzeba się urodzić A ktoś kto jest anonimem nigdy jej nie osiągnie bo zawsze będzie zachowywał się jak szczur w kanale.Gdybys był pracownikiem Stawiarskiego nie pisalbys takich oszczerstw bo nie raz ratował nas w trudnych sytuacjach i nie przeliczał czy się mu to opłaca.To nie jest biznesmen starosadecki To człowiek Starego Sącza i wara mi od niego!!!A impreza Andrzej była taka że inni mogą zazdrościć ci takiej gali Gratuluję Tobie i całej twojej rodzinie i dziękuję że mogę dla Ciebie pracować

  Odpowiedź
 • Grudzień 11, 2017 o 4:50 pm Anonim

  MÓJ CI ON ……ACHA …..ROZUMIEM !!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a