Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Pomagamy z Miłości w Starym Sączu

Opublikowano: 15 lutego, 2018 o 3:17 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Kampania charytatywna „Pomagam z Miłości” zorganizowana przez Fundację „Będzie Dobrze” ze Starego Sącza wesprze podopiecznych i ludzi potrzebujących. Przez 2 dni wolontariusze rozdawali przeróżne walentynkowe gadżety. Można było ich spotkać na ulicach Nowego i Starego Sącza. 

– Walentynkową akcję rozpoczęliśmy w tym roku wcześniej, ponieważ 13 lutego. Mieliśmy około tysiąca róż do rozdania. Postanowiliśmy wystartować wcześniej. Oprócz róż mieliśmy również piernikowe serca, lizaki i balony w kształcie serca. Wolontariusze rozdawali to zakochanym i nie tylko. Walentynki to święto również przyjaciół i każdego z nas –powiedziała Anna Pychprezes Fundacji „Będzie Dobrze” ze Starego Sącza.

Podstawowym celem walentynkowej akcji charytatywnej jest promowanie idei wolontariatu i otwartego serca dla osób nas otaczających. Po raz kolejny wolontariusze wyruszyli w miasto. Należy pamiętać o tym, że są ludzie, którzy działają bezinteresownie, pracują społecznie i udzielają się na rzecz innych. Róże z bibuły wykonywane były wspólnie z wolontariuszami od listopada. Podczas kampanii społecznej zbierane były datki do puszek. W tym roku środki finansowe zostaną przekazane na rzecz Madzi Pawlik z Moszczenicypodopiecznej Fundacji „Będzie Dobrze”.

fot. A4 Design

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a