Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Pożegnajmy redaktor Monikę Kowalczyk. Zrzutka na sprawy ważne!

Opublikowano: 21 lipca, 2021 o 8:45 am   /   przez   /   komentarze (0)

W wieku 47 lat zmarła Monika Kowalczyk, dziennikarka mediów lokalnych z Nowego Sącza, wieloletnia współpracowniczka”Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”. Zmarła w niedzielę 18 lipca w Trzetrzewinie po długiej walce z chorobą nowotworową. Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 22 lipca, o godz. 14 w Trzetrzewinie.

„My, czyli koledzy i przyjaciele, byli i obecni dziennikarze, pracownicy sądeckich mediów, czytelnicy, przedstawiciele służb prasowych przeróżnych firm i instytucji – wiedząc co dla Moniki było najważniejsze, chcemy pożegnać ją gestem, który na pewno byłby dla niej powodem do radości.

Zamiast wydatku na morze ciętych kwiatów, które zwiędną na cmentarzu, zapraszamy do zbiórki pieniędzy, którymi wesprzemy dwa cele szczególnie bliskie Monice w ostatnich latach jej życia.

Kwotę, którą uda się zgromadzić podzielimy równo na dwie części. Jedna trafi na konto DOMOWEGO HOSPICJUM. Ciche „anioły” z tej instytucji, które odwiedzały ją w domu w najtrudniejszym czasie robiły wszystko, co w ich mocy, aby wyciszyć ból. Chcemy podziękować i choćby symbolicznie pomóc w niesieniu tego rodzaju pomocy innym, którzy jej potrzebują.

Druga część kwoty trafi na konto SCHRONISKA dla zwierzaków, które było jednym ze stałych obiektów troski Moniki Kowalczyk.”

LINK DO ZBIÓRKI: https://zrzutka.pl/w4783h

fot. Damian Radziak

dts24.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a