Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Rabkoland z wyróżnieniem w prestiżowym konkursie ODYS 2023!

Opublikowano: 20 listopada, 2023 o 7:29 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zlokalizowany w Rabce-Zdrój park rozrywki Rabkoland zdobył wyróżnienie w konkursie ODYS 2023. Celem wydarzenia jest promocja najlepszych produktów i ofert turystycznych w Małopolsce. „Czujemy docenienie oraz satysfakcję”.

Opublikowano wyniki jednej z bardziej cenionych inicjatyw w regionie, której ideą jest promowanie trendów w turystyce oraz kreowanie innowacyjnych i oryginalnych usług turystycznych. Mowa o Nagrodzie ODYS 2023 (przyznawanej przez Krakowską Izbę Turystyki), której korzenie sięgają 1995 roku. Certyfikat ODYS podnosi rangę laureatów, pomagając uzyskać przewagę konkurencyjną. Zwycięzcy mają również zapewnioną promocję w branżowych i samorządowych wydawnictwach.
W tegorocznej edycji wydarzenia udział wziął Rabkoland. Popularny park rozrywki najpierw uzyskał kwalifikację, a następnie udało mu się przejść wszystkie etapy konkursu, by finalnie z ramienia Kapituły uzyskać Wyróżnienie ODYS 2023. To świadectwo docenienia pracy, jaką włodarze kompleksu włożyli w rozwój marki oraz w budowanie potencjału turystycznego.

Udział w tak ważnych wydarzeniach i konkursach to dla nas nie tylko potwierdzenie słusznie obranej drogi rozwoju, ale również impuls do dalszego działania, poszerzania oferty i troski o naszych Gości. Na pewno nie będziemy spoczywać na laurach, a prestiżowe Wyróżnienie ODYS potraktujemy jako motor napędowy do dalszej pracypodkreśla Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.


W tym dniu park przychodzi z jeszcze jedną ważną wiadomością. Mowa o wyjątkowej ofercie, którą przygotowano z okazji zbliżającego się Black Friday. Rabkoland tnie ceny wejściówek! Na bilety główne (od 90 do 120 cm oraz powyżej 120 cm wzrostu) przewidziano rabat w wysokości aż 50%! Niezwykła oferta obowiązuje ze specjalnym kodem BF23, od piątku do niedzieli (24-26 listopada).
Druga oferta dotyczy Cyber Monday. Już w poniedziałek (27 listopada) Goście parku skorzystają z wystrzałowej promocji w postaci rabatu 33% na bilety sezonowe! Zakupu należy dokonać ze specjalnym kodem CM23.

Co ważne, nabyte bilety można wykorzystać w dowolnym dniu kolejnego sezonu turystycznego w Rabkolandzie. Ten rozpocznie się już 26 kwietnia 2024 roku – podkreśla Kamil Lech.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"