Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Rusza charytatywny kiermasz w „Pszczółce Mai”. Pomaganie ma sens!

Opublikowano: Grudzień 5, 2018 o 8:01 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Już jutro (6 grudnia) rusza kiermasz charytatywny w Przedszkolu „Pszczółka Maja” w Starym Sączu przy ulicy Staszica. Codziennie, przez najbliższy tydzień będzie można zakupić ozdoby choinkowe i nie tylko. Dochód w całości zostanie przekazany na leczenie 4-letniego Pawełka z zespołem Downa.

Wszystkie ozdoby zostały wykonane własnoręcznie przez Panie z Przedszkola „Pszczółka Maja”. Akcję wsparła także firma Furini Świat Puf z panią Agnieszką Wójcik na czele.

„Jako pracownicy Przedszkola Pszczółka Maja” a tym samym przedstawiciele całej przedszkolnej społeczności kolejny raz organizujemy „Kiermasz Bożonarodzeniowy”. Dochód w całości przeznaczamy na pomoc, dofinansowanie rehabilitacji dla chorych dzieci. W tym roku pomoc popłynie do 4-letniego Pawełka -chłopca z zespołem Downa. W latach ubiegłych dzięki Państwu życzliwości i zainteresowaniu udało się zebrać całkiem pokaźne sumy. Dla przykładu w ubiegłym roku było to pokrycie 2,5 miesięcznych kosztów wypożyczenia wózka rehabilitacyjnego Innowalk dla Oliwki za sumę 6 tysięcy złotych. Zamierzony cel osiągniemy działające wspólnie -my przygotowując ozdoby a państwo kupując je i zachęcając swoich znajomych do zakupów na kiermaszu”

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a