Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Ruszyły VII Zawody Wędkarskie na Starosądeckich Stawach

Opublikowano: 16 października, 2015 o 9:50 am   /   przez   /   komentarze (2)

Wczoraj (15 października) w godzinach popołudniowych na starosądeckich Stawach rozpoczęły się wędkarskie zawody karpiowe zorganizowane przez Sądecki Karp Klub. Uroczystego otwarcia dokonał prezes Karp Klubu -Jacek Mamala. Powitał on wszystkich uczestników i przedstawił regulamin zawodów.

Po losowaniu stanowisk i przejeździe w wyznaczone miejsca na wszystkich czekał poczęstunek. Ba! Prawdziwe jedzenie dla prawdziwych mężczyzn. Ognisko, kiełbasa, udziec i jedyny w swoim rodzaju bogracz przygotowany przez Jana Baziaka ze Szczawnicy. Tak tak, niektórzy już mieli okazję go skosztować podczas zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka (czytaj: Mali wędkarze na zawodach Sądeckiego Karp Klubu) To już stały punkt programu!

Dzisiaj od samego rana rozpoczęło się sondowanie dna i nęcenie, by rozpocząć prawdziwą sportową rywalizację!

– Pogoda nam dopisuje i uczestnicy także -dodał prezes Sądeckiego Karp Klubu Jacek Mamala – dotarli wędkarze z Rzeszowa, Warszawy, Katowic, Jasła, Nowej Dęby i oczywiście Sądecczyzny. Życzę wszystkim „życiowych” rekordów i połamania wędek. Wszystko w myśl zasady „złap i wypuść”.

A o tym kto złowił największą rybę ( w grę wchodzi tylko karp bądź amur) dowiemy się w niedzielę. Wtedy zaplanowane jest zakończenie zawodów.

 

Komentarze

Komentarze (2)

  • 16 października, 2015 o 7:35 pm zyga

    a pije sie na takich zawodach??

  • 17 października, 2015 o 2:07 am wentkasz

    Oj chłopcze i to gruuubo 😀
    Poczekaj Ty lepiej na te z okazji Dnia Dziecka 😀

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"