Ludzie z pasją, Turniej sokolika U-10, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Spełniają piłkarskie marzenia dzieci. Bal Fundacji „Ja też mam marzenie”

Opublikowano: 9 stycznia, 2022 o 11:07 am   /   przez   /   komentarze (0)

Za nami kolejny bal Fundacji „Ja też mam marzenia”, zakończony sukcesem. Te wydarzenia służą jako milowe kamienie, pozwalające podsumować rok, który właśnie minął – spojrzeć z perspektywy kolejnych dwunastu miesięcy na wyzwania, cele – a przede wszystkim z nieukrywaną radością spojrzeć na spełnione marzenia małych piłkarzy. Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia” jest organizatorem największych w kraju turniejów piłki nożnej o randze międzynarodowej.

8 stycznia 2022 roku w gościnnych progach Perły Południa i Karczmy na Potokiem w Rytrze odbył się bal Przyjaciół Fundacji, która powstała z inicjatywy Dariusza Babonia, a jej Prezesem jest Tomasz Popiela. Gwiazdą wieczoru był Łukasz Rybarski oraz kapela Pogwizdani. Nie zabrakło ambasadora fundacji, znanego piłkarza Mirosława Szymkowiaka.

Co rok Zarząd fundacji zaprasza dobroczyńców, sponsorów, partnerów medialnych i przychylnych ludzi, którzy chcą pomagać. 

Nasi Goście swoją obecnością potwierdzili nie tylko rangę samego wydarzenia ale przede wszystkim docenili wagę naszej misji i naszych celów spełniania piłkarskich marzeń dziecimówi Tomasz Popiela Już teraz z nadzieją patrzymy na kolejny owocny rok i nie spoczywając na laurach, podejmujemy się kolejnych wyzwań.

Obecnie Fundację wspiera 42 Partnerów i przybywa nowych.

Bardzo się cieszę, że to właśnie w Starym Sączu zapoczątkowano Turniej Sokolika mówił wiceburmistrz Kazimierz Gizicki życzę Tomkowi jeszcze większych sukcesów a Państwu dziękuje w imieniu Starego Sącza za to, że jesteście, że wspólnie udało nam się zorganizować niezwykły turniej o którym mówią w całej Europie i nie tylko.

Posłuchaj Janusza Komurkiewicza, prezesa Zarządu firmy Fakro, która także wspiera działalność fundacji.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"