Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Starosądecka Karta Dużej Rodziny! Zniżki dla rodzin 3+

Opublikowano: 27 października, 2015 o 8:30 am   /   przez   /   komentarze (5)

Początkowo miała być 4+, teraz włodarze miasta wsłuchując się w głosy mieszkańców postanowili, że Starosądecka Karta Dużej Rodziny obejmie rodziny 3+ ! Zatem na jakie zniżki mogą liczyć rodziny z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu? 

Urząd Miejski w Starym Sączu informuje, iż rodziny wielodzietne zamieszkałe na terenie Miasta i Gminy Stary Sącz posiadające ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny, w ramach programu „Starosądecka Karta Dużej Rodziny”, mogą korzystać z następujących ulg:

Lp. Nazwa podmiotu Oferta
1. Gmina Stary Sącz 1.      Rodzina posiadająca Kartę Dużej Rodziny ma uprawnienie do zniżki za odbiór odpadów komunalnych z gospodarstwa domowego w którym wspólnie zamieszkuje w wysokości 4 zł  miesięcznie za każde dziecko.

2.      Warunkiem uprawniającym do zniżki jest zbieranie odpadów komunalnych w sposób selektywny.

3.      Podstawą uzyskania zniżki jest złożenie nowej deklaracji
o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanych przez właścicieli nieruchomości.

2. Gmina Stary Sącz 1.      Rodzina posiadająca Kartę Dużej Rodziny ma uprawnienie do zniżki za dostawę wody i odprowadzenie ścieków do zbiorczej kanalizacji sanitarnej z domu mieszkalnego w którym zamieszkuje (lokalu mieszkalnego w przypadku budynku wielorodzinnego) w wysokości 10 % do pobranej wody ceny obowiązującej u  dostawcy i 10 % do ceny odprowadzanych ścieków do zbiorczej kanalizacji sanitarnej.

2.      Warunkiem uzyskania zniżki jest wystąpienie przez rodzica rodziny wielodzietnej lub opiekuna prawnego rodziny wielodzietnej posiadającej Kartę Dużej Rodziny z wnioskiem do  dostawcy wody i odbiorcy ścieków zbiorczej kanalizacji sanitarnej

3. Centrum Kultury
i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu ul. Stefana Batorego
1.      Każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny ma uprawnienie do
30 % zniżki na bilety wstępu na wszystkie wydarzenia kulturalne organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu (zniżka dotyczy biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży w Centrum Informacji Turystycznej Rynek 5, bądź w kasie Centrum).

2.      Warunkiem uzyskania 30 % zniżki  jest okazanie posiadanej Karty Dużej Rodziny przez jej posiadacza przy zakupie biletu wstępu.

4. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
Sp. z o. o. w Nowym Sączu,
ul. Stanisława Wyspiańskiego 22
Zniżka będzie obowiązywać od 1 listopada 2015 r.

1.      Każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny ma uprawnienie do 30 % zniżki z tytułu zakupionego biletu miesięcznego w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym Sp. z o. o. w Nowym Sączu, ul. Stanisława Wyspiańskiego 22.

2.      Warunkiem uzyskania 30 % zniżki na zakup biletu miesięcznego w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym Sp. z o. o. w Nowym Sączu, ul. Stanisława Wyspiańskiego 22  jest okazanie posiadanej karty dużej rodziny przez jej posiadacza.

 

Szczegółowe informacje o Programie ,,Starosądecka Karta Dużej Rodziny” można uzyskać pod numerem telefonu 18 / 446 02 70 wew. 302, oraz drogą e-mailową na adres: gmina@stary.sacz.pl, a także w siedzibie Urzędu Miejskiego w Stary Sącz ul. Stefana Batorego 25.

 

 

Komentarze

Komentarze (5)

 • 27 października, 2015 o 12:05 pm gg

  Super. Rodziny się ucieszą.

 • 27 października, 2015 o 1:38 pm waldek

  Pkt 2 i 4 jest do anulowania!
  Pytam się kto to taki mądry był ???

 • 27 października, 2015 o 3:11 pm Do Waldka

  Waldek: wytłumacz: dlaczego do anulowania? z tego co wiem, członkowie rodzin wielodzietnych podróżują autobusami MPK… z wody też im się zdarza korzystać…

 • 27 października, 2015 o 3:14 pm waldek

  ups miałęm tylko na myśli 2 pkt;] 4 jest OK

 • 7 listopada, 2015 o 12:14 pm olo

  tak najlepiej narobić dzieci i potem inni muszą dopłacać do tego

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"