Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Summer Sącz Festival w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University

Opublikowano: 14 maja, 2022 o 7:38 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zapowiada się gorący, czerwcowy weekend! W dniach 10 – 11 czerwca 2022 r. w Nowym Sączu odbędzie się najlepsza impreza, która przeznaczona jest nie tylko dla studentów WSB-NLU. To okazja, by rozgrzać całą Sądecczyznę! Mowa o Summer Sącz Festival, niezwykłym wydarzeniu, które łączy ze sobą integrację, a także jest okazją do wspólnego świętowania 30-lecia nowosądeckiej uczelni. Co trzeba wiedzieć o tej imprezie?
Summer Sącz Festival – 10-11 czerwca 2022 r.

Tego jeszcze w Nowym Sączu nie było. Rusza Summer Sącz Festival, czyli najlepsza kulturalna impreza, zapewniająca masę zabawy, dobrego jedzenia oraz rozrywek na najwyższym poziomie. To okazja, by świętować m.in. 30-lecie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University, nadejście lata oraz charytatywny bieg Run 4 a Smile.

Kto może wziąć udział w Summer Sącz Festivalu? Absolutnie każdy! Wejście jest całkowicie darmowe i skierowane do wszystkich chętnych. Zapowiada się doskonała rozrywka w plenerze. Impreza odbędzie się na terenie kampusu WSB-NLU, przy ulicy Zielonej 27 w Nowym Sączu.

Atrakcje Summer Sącz Festival
Food trucki z masą dobrego jedzenia, zabawa na świeżym powietrzu, scena koncertowa, a na niej najlepsze gwiazdy polskiej muzyki pop i rap – czego chcieć więcej? Każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcji nie zabraknie, a do tego będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do zgarnięcia są VIPowskie wejściówki. To szansa na spotkanie swoich ulubionych gwiazd. Strefa KID`S, strefa FOOD oraz FUN & VR !

Kto wystąpi na Summer Sącz Festival?
Dwa dni doskonałej zabawy i masa gwiazd. Summer Sącz Festival został podzielony tematycznie na dwa dni – podczas pierwszego z nich 10 czerwca wystąpią artyści popowi, którzy zawładną naszą nowosądecką sceną. Wśród nich:
Margaret – popularna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a jednocześnie jedna z najbardziej uwielbianych artystek młodego pokolenia; niedawno wydała nowy utwór “Cry In My Gucci”, który króluje w muzycznych serwisach. Jest autorką m.in. takich hitów, jak “Cool Me Down”, “Thank You Very Much”, “Tempo”. Jej utwory zna i nuci cała Polska.
Baranovski – polski kompozytor, autor tekstów i wokalista, znany m.in. z występów z grupą XXANAXX; ma na swoim koncie udział w programie “The Voice of Poland”, gdzie dotarł do finału, nominacje do Fryderyka i setki tysięcy odtworzeń na YouTubie. Jego najpopularniejsze hity to “Lubię być z nią”, “Dym” czy “Zbiór”.
Nita – zespół młodych ludzi pochodzących z okolic Nowego Sącza, którzy z podniesioną głową dumnie podbijają polską scenę muzyczną. W skład zespołu wchodzi wokalistka Anita Dudczak oraz Bartek Marszałek.

Drugi dzień Summer Sącz Festival, który odbędzie się 11 czerwca 2022 r. to ukłon w stronę fanów muzyki rap. Podczas Rap Day wystąpią:
Smolasty – jeden z najpopularniejszych raperów dzisiejszych czasów, człowiek o ogromnej charyzmie i własnym stylu, który łączy brzmienie rapu, popu i R’n’B. Współpracował m.in. z Young Leosią, Oliwką Brazil, Ewą Farną, Malikiem Montaną, Chadą czy ReTo.
Otsochodzi – polski raper i autor tekstów, a także jeden z członków popularnej grupy OIO. Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i nieszablonowych artystów polskiej sceny rap. Nagrywał m.in. z Taco Hemingwayem, Pezetem. Jego utwory mają miliony odsłon na YouTubie.
Loża Masorza – Delegatura + Bu
Jotoskleja

Jeszcze się zastanawiasz? Nie może Cię zabraknąć! Zapraszaj znajomych i wpadajcie w ciepły, letni weekend!

Więcej na ten temat: https://www.facebook.com/events/5112398835502304?active_tab=about

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n