Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Święte Krowy w natarciu…także policyjne!

Opublikowano: 3 kwietnia, 2016 o 8:40 pm   /   przez   /   komentarze (8)

Stary Sącz. Święte Krowy nie śpią…o dziwo także policyjne. W końcu problem z parkowaniem dotyczy wszystkich. Także funkcjonariuszy prawa.

Nie ma to jak zastawione auta, chodniki, ulice i przejazdy dla karetki Pogotowia Ratunkowego. Gratulujemy wyobraźni! I nie usprawiedliwia nas odpust, interwencja czy po prostu brak miejsca parkingowego….

Komentarz pozostawiamy Państwu!

 

Zdjęcia nadesłane przez naszych czujnych Czytelników.

 

Komentarze

Komentarze (8)

 • 3 kwietnia, 2016 o 8:50 pm ja

  Święte psy ????

 • 3 kwietnia, 2016 o 9:35 pm wikidajlo

  dla przypomnienia radiowoz policyjny inaczej kabaryna jest pojazdem uprzywilejowanym co zatym, idzie jest swieta krowa czyli zaparkowanie kabaryny w miejscu nie do tego wyznaczonym bylo nie bez powodu atak na marginesie to kto im wlepi mandat a to ze napisaliscie w gazecie artykul i tak po paru dniach rozejdzie sie po kosciach

 • 3 kwietnia, 2016 o 10:12 pm JiMi

  WYKIDAJLO radiowoz policyjny jest pojazdem uprzywilejowanym i parkowac moze wszedzie pod warunkiem ze ma wlaczone swiatla blyskowe na dachu tzw.koguta.A na zdjeciu nie widze by sygnaly blyskowe byly wlaczone wiec nalezy sie kierowcy kabaryny mandat ktory by dostali od Nowosadeckiej „drogowki” trzeba tylko isc ze zdjeciami do Naczelnika WRD w Nowym Saczu tylko jest jedno ale… Czy jest tam znak zakaz parkowania w ten sposob,bo jezeli nie ma to klapa.

 • 3 kwietnia, 2016 o 10:37 pm złośliwiec

  Pojazd uprzywilejowany, z definicji, jest to pojazd który emituje sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie. Na zdjęciu nie widać, żeby „koguta” włączyli, a dopóki nie włączą, radiowóż jest normalnym samochodem i jego kierowcę obowiązują przepisy kodeksu drogowego.

 • 3 kwietnia, 2016 o 11:18 pm marian

  ważne że jest i ktoś to zobaczy przepisy obowiązują każdego a że ludzie są wygodni dziś jak widać za chwilę do klepu wjadą żeby 4 liter nie ruszyć za bardzo nie patrząc na innych jak widać pod ośrodkiem zdrowia wiem że rzadko ale pogotowie mogło by chcieć wjechać lub wyjechać

 • 4 kwietnia, 2016 o 12:26 am Anonim

  jak jeszcze trzy pierwsze zdjęcia – czyli 2 x Policja, volkswagen + opel, i na 4 i 5 zdjęciu srebrny Ford to jeszcze jestem wstanie zrozumieć… to kierowcę tego jasno niebieskiego Forda to nie dość że powinni pozbawić prawa jazdy, to jeszcze wysłać na badania psychiatryczne i zbadać poziom IQ!! Bo już nie chodzi o to że to auto stoi tam gdzie stać nie powinno, to można było wycofać co najmniej jeszcze metr do tyłu i jak by karetka potrzebowała przejechać to by przejechała, po chodniku bo po chodniku ale by przejechała.. a tak.. widzimy to co widzimy! TRAGEDIA!

 • 4 kwietnia, 2016 o 9:12 am Jaa

  Nie wyglądało to na interwencje. Przyjechali spokojnie wysiedli z auta. I poszli do bloku. Jesli bylaby to interwencja samochód powinien mieć włączone „koguty”.

 • 4 kwietnia, 2016 o 5:54 pm Anonim

  ale w czym problem. Może ten zastawiony zamochód był własnością policjanta z radiowozu? może odpalali samochó na start kable i musieli podjechać blisko samochodu. A nie widzę ludzi z zastawionych samochodów biegających i wymachujących rękami. Na zdjęciu nie widać czy się zatrzymali czy urządzają postój a znaku nima oj nima. Czepiacie się a sytuacje ewidentne usprawiedliwiacie

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"