Wydarzenia

Święte Krowy zablokowały wjad na Bandurskiego i Trakt św Kingi

Opublikowano: 2 czerwca, 2015 o 8:26 am   /   przez   /   komentarze (17)

Niedziela (31 maj) godzina 8:50. Miejsce wszystkim bardzo dobrze znane i nikogo nie dziwi fakt obecności tylu samochodów w tym miejscu i w tym czasie.

Dziwi nas tylko jedno. Ogromna bezmyślność kierowców BMW i Volkswagena, którzy całkowicie zablokowali dojazd do domów wzdłuż starosądeckiej baszty i mieszkańców ul Bandurskiego.

Dodatkowo mamy znak zakazu zatrzymywania się. Nie czepiamy się, ale zablokowanie ulicy to sytuacja niedopuszczalna! Co by było w przypadku pilnej interwencji straży bądź karetki pogotowia? Czy powtórzyła by się sytuacja, kiedy to policjanci musieli „przepychać” samochód na ulicy Dąbrowskiego , by karetka pogotowia mogła dojechać do mieszkańców?Tak właśnie było.

Czy ta sytuacja zakończyła się interwencją starosądeckich Policjantów pomimo zgłoszenia? Tego jeszcze nie wiemy, bo dzisiaj usłyszeliśmy w Komisariacie Policji w Starym Sączu, aby w tej sprawie kontaktować się z panią Rzecznik. Co też uczyniliśmy.

– W odpowiedzi na Pani zapytanie informuję, że 31 maja na wspomnianej ulicy Policja nie odnotowała tego typu zgłoszenia -powiedziała naszemu portalowi Anna Walczewska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Jak to nie było zgłoszenia? To nierealne! Natychmiast zadzwoniliśmy do Komisariatu Policji, gdzie usłyszeliśmy, że jednak taka interwencja była, ale że data się nie zgadzała. Po chwili gdy data się zgadzała to niestety marki samochodów już nie (Mazda, Kia?)

-Widocznie, było więcej samochodów, które źle zaparkowały– usłyszeliśmy od dyżurnego. Być może! Nie wnikamy. Jednak tylko te dwa utrudniały dojazd do posesji.

Interwencja była i kierowcy zostali pouczeni -podsumował naszemu portalowi dyżurny. Czy zostali oni „wyproszeni” z kościoła, czy może Policja na nich poczekała, tego już nie wiemy, gdyż w notce służbowej takiej informacji nie ma.

Z tego miejsca -APELUJEMY O ROZSĄDEK! Pomyśl zanim zaparkujesz!

Jeśli zauważycie „kierowców z wielką wyobraźnią parkowania” to pstrykajcie fotki i wysyłajcie na kontakt@starosadeckie.info bądź na Facebooku -profil Starosądeczanin. Może w ten sposób wpłyniemy na „wyobraźnie” niektórych z  nich!

(TT)

Inne Święte Krowy w Starym Sączu?

Czytaj:

Samochód na środku jezdni, ulica Dąbrowskiego,

„Maluszkiem” pod zakaz i szybka interwencja Policji

Święte Krowy -Stary Sącz ulica Kazimierza Wielkiego,

Święte Krowy ulica Staszica

Święte Krowy ulica Morawskiego

 

Komentarze

Komentarze (17)

 • 2 czerwca, 2015 o 8:45 am Vel

  Trochę precyzji! to jest ulica Trakt Św. Kingi a nie Bandurskiego rzetelnie prosimy pisać

 • 2 czerwca, 2015 o 8:51 am bryjow

  Przecież to jest Bandurskiego. Sam sie nie znasz. Wzdłuż baszty Bandurskiego. Trakt św Kingi rozpoczyna się koło przejazdu kolejowego. Proponuje -mapę w dłoń.

 • 2 czerwca, 2015 o 8:54 am vel

  proponuje wejść na stronę Starego Sącza zakładka portal mapowy Gminy Stary Sącz i sprawdź i nie wypisuj bzdur

 • 2 czerwca, 2015 o 8:58 am Anonim

  sam sobie wejdź i zobacz. Bandurskiego/łączenie z Traktem! Patrz jak parkują i się nie ucz!

 • 2 czerwca, 2015 o 9:01 am Vel

  może zapytaj się mieszkańców , którzy mieszkają przy tej ulicy co mają wpisane w dowodzie osobistym. Na pewno Trakt Św. Kingi

 • 2 czerwca, 2015 o 9:07 am Anonim

  weź ty patrz jak parkują i się nie ucz! A policja chyba samochody

 • 2 czerwca, 2015 o 9:27 am vel

  No cóż dla portalu ważniejsze jest jak parkują a nie ważne przy jakiej ulicy parkują. Sensacja musi być

 • 2 czerwca, 2015 o 9:28 am vel

  aha jeszcze zablokowały dojazd do ulicy Papieskiej oraz do Ogródków Działkowych !!!

 • 2 czerwca, 2015 o 9:31 am inka

  hahaha odezwał się chyba kierowca samochodu. jasne że ważniejsze jak parkują i przede wszystkim blokują!ego Cię nie puszcza na nic innego.

 • 2 czerwca, 2015 o 2:10 pm Anonim

  Policji pewnie tam nie było. Uderz w stół a nożyce się odezwą..haha!

 • 2 czerwca, 2015 o 2:12 pm ola

  Brawo. Ścigać takich pseudokierowców co zaparkować nie potrafią. to ze mają fury, skóry i komóry to nie znaczy ze im wszystko wolno!niech się wstydu najedzą. Publikujcie wszystko jak wlezie.

 • 2 czerwca, 2015 o 7:23 pm art

  Tylko że zakaz zatrzymywania i postoju jest za tym znakiem, a BMW stoi przed znakiem.

 • 2 czerwca, 2015 o 8:47 pm Taki

  Tam wszędzie powinien byc zakaz, Rynek jest tak blisko , w Niedziele bez opłat , pomijam fakt niszczenia chodników granitowych , Gmina naprawi za nasze podatki.

 • 2 czerwca, 2015 o 9:05 pm madaty dla katolika nie w niedzielę

  problem polega na tym, że jest przyzwolenie na takie zachowanie „kierowców” gdyż nie od dziś wiadomo,że policjanci raczej nie interweniują w niedziele pod kościołami. W Polsce w tym czasie prawo nie obowiązuje, przynajmniej tych co to do kościoła uczęszczają. To typowe, i nie bardzo wierzę aby się jakoś zmieniło. Jest na to szansa, ale pewnie w momencie jak wydarzy się jakaś tragedia i ktoś nie zdąży dojechać na czas (karetka, straż itp.)

 • 3 czerwca, 2015 o 10:23 am Policyjant

  Za parkowanie na skrzyżowaniu i bliżej niż 10m jest 300zł. Ten niebieski po lewej jest na skrzyżowaniu, ten czarny po prawej na pewno bliżej niż 10m, a ten srebrny po lewej nie dużo dalej, może też nie całe 10m.

 • 3 czerwca, 2015 o 5:46 pm pis

  Jak tam ma przejechać pogotowie lub straż pożarna ?

 • 3 czerwca, 2015 o 5:49 pm POL

  SZOK !

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"