Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Szafowanie dla Wikusi w całej gminie. Radny Tokarczyk „oddał” nawet swój garaż

Opublikowano: 24 września, 2023 o 9:12 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Zbiórka odzieży używanej – otwórzmy swoje szafy uprzątnijmy strychy dla Wikusi Wróbel! Rusza duża akcja zbiórki odzieży w gminie Stary Sącz. W akcje włączają się szkoły podstawowe oraz gminne i prywatne przedszkole Pszczółka Maja. Pomysłodawcą akcji jest kolejny wspaniały team, czyli radny Jan Tokarczyk z Przysietnicy wraz z żoną i dziećmi, którzy niedawno przyłączyli się do wielkiego TEAM-u dla Wikusi. Radny udostępnił nawet swój garaż jako jeden z punktów zbiórki.

Każdy kilogram zamieni się w złotówki mówi radny Jan Tokarczyk Wszystkie szkoły podstawowe na terenie gminy Stary Sącz organizują zbiórkę tekstyliów dla Wiktorii Wróbel, która od urodzenia zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pomóc jej może terapia genowa, która kosztuje aż 10 milionów złotych. Od 25 września do 6 października organizujemy w naszych szkołach akcję polegającą na zbieraniu wszelkiej odzieży, tekstyliów, pościeli, ręczników, butów pluszaków i tym podobnych akcesoriów. Warunkiem jest, aby były zapakowane w reklamówkę lub worek. Rzeczy można dostarczać do wyznaczonych punktów. Magazyny poboczne są w szkołach oraz w przedszkolach Pszczółka Maja na Staszica oraz przedszkolu Gminnym a także w OSP Moszczenica Niżna oraz u mnie w garażu w Przysietnicy. Zbieramy też nakrętki. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie!

Szafowanie odbywać się będzie w rytm piosenki „W górę Wiktoria”, która została nagrana specjalnie dla tej małej wojowniczki.

Wokale i teksty: Buki, RDK, Es, Samek, Krzychu, Mefiu Kanabislang, Węglo. Bit, realizacja nagrań, miks, całokształt: Wełenka.

Posłuchajcie i……otwórzcie swoje szafy!

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"