Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Szkoła Podstawowa w Barcicach z medalem „Przyjaciel Gniazda”

Opublikowano: Październik 29, 2018 o 7:19 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wielu wzruszeń i emocji dostarczył zgromadzonym w niedzielne popołudnie, 28 października w starosądeckim kinie „Sokół” Koncert Wdzięczności przygotowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo”. 

Po raz kolejny w trakcie koncertu uhonorowano osobę, która swoim wielkim zaangażowaniem przyczyniła się do rozwoju Stowarzyszenia i promocji integracji osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Na przestrzeni lat medale otrzymali: poseł i były burmistrz Marian Cycoń, o. Stanisław Olesiak SVD, burmistrz Jacek Lelek, inspektor Henryk Koział i przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Zielińska

 -Dzisiaj mamy podwójny medal -mówiła prezes Zofia Wcisło -do grona dołączyła Szkoła Podstawowa w Barcicach. 

Zofia Wcisło, prezes Stowarzyszenia, Wojciech Lasek i Anna Górz, wręczyli dyrekcji szkoły: Grzegorzowi Garwolowi i Wandzie Kochanowicz -medal  opatrzony cytatem „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” (Jan Paweł II).

 

Dyrektor placówki Grzegorz Garwol i wicedyrektor Wanda Kochanowicz nie kryli wzruszenia –nie wiem co powiedzieć -mówił dyrektor –nasza szkoła prócz nadrzędnej funkcji edukacyjnej stara się także uwrażliwiać na drugiego człowieka. Taki medal motywuje nas do dalszej pracy. Dziękujemy za zaufanie i wyróżnienie. 

Na scenie wystąpił m.in Kabaret Gumowe Ucho ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Cyganowicach, Patrycja Smyda, Anita Paluch i Kinga Garwol ze Szkoły Podstawowej w Barcicach, Michał „Cola” Wcisło a gwiazdą wieczoru był zespół INSOMMA -Kacper Dąbrowski i Daria Kubik (ZOBACZ)

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a