Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Tłumy na otwarciu Biura Poselskiego Patryka Wichra

Opublikowano: Luty 8, 2020 o 7:06 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Wicher otworzył dzisiaj (08.02.2020) swoje biuro przy ul. Kolejowej 15 w Nowym Sączu. Urzędować będą tu również senator Wiktor Durlak i pełnomocnik PiS Witold Kozłowski, na co dzień marszałek województwa a także europosłanka Beata Szydło,która niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogła uczestniczyć w wydarzeniu.

Debiutujący i najmłodszy w sejmowych ławach Patryk Wicher wybrał na siedzibę swojego biura poselskiego budynek dworca PKP.

Bliżej ludzi, bo to przecież centrum komunikacyjne z dworcem MPK i PKP. Łatwo dotrą tu nie tylko mieszkańcy Nowego Sącza, ale i regionu, który reprezentuję. Po godzinie 15 można tu łatwo zaparkować, a o takiej porze zazwyczaj przychodzą mieszkańcy do biura – zaznacza Patryk Wicher.

Otwarcie rozpoczęło się od tradycyjnego poświęcenia biura. Kwadrans później impreza przeniosła się do holu dworca gdzie Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei pokazało makietę sądeckiego dworca, a artyści skupieni w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu zaprezentowali swoje prace. Równocześnie można było skosztować smakołyków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskiej w Łabowej i wesprzeć odbudowę spalonej siedziby KGW w Barnowcu.

Uroczystość uświetnił występ sióstr Kurowskich ze Starego Sącza.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a