Wydarzenia

Tłumy przybyły na Źródlaną by uczcić Dzień Dziecka

Opublikowano: 30 maja, 2015 o 3:10 pm   /   przez   /   komentarze (9)

Ulica Źródlana w Starym Sączu stała się dzisiaj prawdziwą areną dziecięcych atrakcji. Tłumy mieszkańców Małych i Dużych przybyły na plac przy Komisariacie Policji, by uczestniczyć w Dniu Dziecka zorganizowanym przez Zarząd Osiedla Północ i Zachód.

Oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz Jacek Lelek, komendant Policji w Starym Sączu oraz Przewodniczący Osiedli – lek Grzegorz Paleczek i Antoni Sznajder. Nie zabrakło także Wiceburmistrza Kazimierza Gizickiego oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej Ewy Zielińskiej.

Kochane Dzieci, Kochani Rodzice. Dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy Wam dobrej zabawy -powiedział Przewodniczący Osiedla Północ Antoni Sznajder.

DSCN0594

Teraz czas na oficjalne przemówienia -powiedział Przewodniczący Osiedla Zachód Grzegorz Paleczek, wyjmując kartkę A4:) – żartowałem, nie będzie dzisiaj oficjalnych przemówień bo dzisiaj się bawimy!Wiele osób zaangażowanych było w organizację dzisiejszej imprezy i nie wymienię ich Wszystkich,ale Państwa Kulaków muszę wyróżnić bo pracowali tutaj całymi dniami. Chciałbym także podziękować naszym lokalnym mediom -redakcji Starosądeckie.info. To dzięki nim jest nas dzisiaj tak wiele. A teraz aby nie przedłużać poproszę burmistrza i komendanta o oficjalne otwarcie naszej zabawy. I będzie się działo…

DSCN0589

Festyn Dziecięcy na Źródlanej uważamy za otwarty– powiedział burmistrz Jacek Lelek i komendant Komisariatu Policji w Starym Sączu Krzysztof Pawlak.

DSCN0596

W Tym Dniu swoje podwoje otworzył Komisariat Policji w Starym Sączu. Można było z bliska zobaczyć jak pracuje Policja a wszystkie wozy specjalistyczne służb specjalnych były do dyspozycji mieszkańców.

Na scenie wystąpiły m.in Tamburmajorki, Mali Starosądeczanie i teatrzyk lalek „Bajka” a całość imprezy poprowadził Franciszek Francesco Bartula.

Nie zabrakło pysznych lodów, waty cukrowej, pizzy, słodkości oraz wielkich „dmuchańców”.

To był niesamowity Dzień Dziecka na Źródlanej a frekwencja jak się okazało- przerosła samych Organizatorów.

Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek a patronem medialnym był nasz portal Starosądeckie.info

Imprezę zasponsorowały lokalne firmy :Bank Spółdzielczy w Starym Sączu, Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Roman Csorich, Batim Transport Międzynarodowy i Spedycja, Techland, Autogaz Grzegorz Garwol, Granbet Usługi Kamieniarskie Sznajder Kazimierz,F.H.U Elkraf Rafał Kulak, Pizzeria Domino, Tap-Mal Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Maciuszek, Piekarnia EPI, Getin Bank, FHU Dziunek Edward Stawiarski, Orion FPHU Józef Sroka, JM Bike Service Sklep i Serwis Rowerowy Michał Wojnarowski,Starosądeckie Centrum Kredytowe Ubezpieczenia, Przedsiębiorstwo produkcji Lodów Koral i Budrol.

Moc atrakcji zapewnili: Komisariat Policji w Starym Sączu, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, Stowarzyszenie Sursum Corda, Spółdzielnia Kółek i Usług Rolniczych w Starym Sączu i Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej.

Jeśli myślicie, że Dzień Dziecka już się skończył to jesteście w błędzie. Już jutro zapraszamy Wszystkie Dzieci i ich Rodziców na imprezę plenerową nad Starosądeckimi Stawami. Start o godzinie 13! Wcześniej, bo o 10 imprezę rozpoczną najmłodsi wędkarze, którym Sądecki Karp Klub zorganizował zawody wędkarskie. Więcej szczegółów? KLIKNIJ i zobacz.

 

Komentarze

Komentarze (9)

 • 30 maja, 2015 o 9:03 pm anka

  Było super. Faktycznie organizatorzy się nie spodziewali. o 14 już waty cukrowej i popcornu nie było:(

 • 30 maja, 2015 o 10:04 pm alek

  A władza meczyka w piłkę nożną rozgrywa;)

 • 30 maja, 2015 o 10:05 pm marek

  Super. Słonce dopisało, była zabawa. Gratulacje dla Zarządu, Sponsorów i Organizatorow i dla Redakcji za uwiecznienie imprezki. Do następnego mam nadzieje

 • 30 maja, 2015 o 10:07 pm ola

  Wszystko fajnie tylko te długie kolejki po malowanie twarzy i inne atrakcje. Uff

 • 30 maja, 2015 o 10:09 pm eryk

  SUPER!:) Brawo. W końcu cos się w Bryjowie dzieje

 • 30 maja, 2015 o 10:10 pm tym

  no slonce grzało jak nic..tylko do wody wskoczyć albo basenu

 • 31 maja, 2015 o 8:39 am gp

  Czy chcecie, aby Dziecka na Źródlanej stał się imprezą cykliczną, organizowaną co rok? Piszcie w komentarzach. Czekamy na Wasze opinie.Organizatorzy.

 • 31 maja, 2015 o 11:07 am alek

  a po południu w barcicach straż również zorganizowała dzień dziecka, było super do burzy. Ale brawo dla chłopaków za organizację.

 • 1 czerwca, 2015 o 8:45 am tata

  Fajna sprawa. Bylem tam z trojka dzieci i nie wydalem ani zlotowki. To sie nazywa dzien dziecka ! Chcemy wiecej panie burmistrzu.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"