Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Toast za pomyślność starosądeckiego biznesu

Opublikowano: 26 stycznia, 2024 o 7:09 am   /   przez   /   komentarze (0)

W czwartek (25 stycznia 2024) w starosądeckim browarze Personall Kraft odbył się Toast Noworoczny Burmistrza Starego Sącza. Wśród władz nie zabrakło gospodarza burmistrza Jacka Lelka, zastępcy Kazimierza Gizickiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Stawiarskiego oraz radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisława Pasonia.

Już od wielu lat burmistrz spotyka się z przedsiębiorcami, aby podziękować im za aktywność gospodarczą i wkład w rozwój miasta i gminy. Prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzanie firmą, to obszary w których się realizują i identyfikują. Identyfikacja – to nie zawsze splendor to czasami również wiele niepopularnych decyzji i towarzyszące im ryzyka.

Wzniesiono toast i oddano się kuluarowym rozmowom. Burmistrz Jacek Lelek przedstawił plany samorządu na najbliższe lata i wizję rozwoju miasta. Dziękował też za wszelkie inicjatywy i za każde miejsce pracy, życząc sukcesów w budowaniu swoich firm.

Priorytetem gospodarczym gminy od zawsze był i jest kontakt z przedsiębiorcami i pomoc im w prowadzeniu działalności poprzez posiadane przez gminę narzędzia, tworząc atrakcyjną i konkurencyjną ofertę inwestycyjną.

-Dziękuje Państwu za odwagę w prowadzeniu biznesu oraz inwestycje, które wpływają na rozwój potencjału gospodarczego naszego miasta i gminymówił burmistrz Jacek Lelek dziękuje za pracowników, których zatrudniacie, ponieważ dzięki temu dajecie byt rodzinom. Dziękuje za wytyczanie nowych i często odważnych trendów. Dziękuje za podejmowanie ryzyka, które jest związane z biznesem, Życzę, aby to ryzyko zawsze się opłacało.

O artystyczną oprawę wydarzenia zadbał starosądeczanin, znakomity waltornista Zbigniew Żuk. Był pierwszym waltornistą Filharmonii Łódzkiej, Warszawskiej Opery Kameralnej i Polskiej Orkiestry Kameralnej w Warszawie oraz pierwszym waltornistą Stadtorchester w Bremerhaven, a od 1987 prowadzi działalność solistyczną – koncerty w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech i USA. Występuje z orkiestrami polskimi oraz m.in. Masterplayers Chamber, Baltic Virtuosi, czy Mozart Orchester Hamburg. Nagrał 13 płyt z muzyką waltorniową.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"