Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok. Najaktywniejsi jadą do Warszawy!

Opublikowano: Czerwiec 13, 2019 o 7:23 am   /   przez   /   komentarze (0)

Właśnie dobiegł końca kolejny rok akademicki Starosądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Studenci, kadra oraz władze w osobie radnej Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszuli Nowogórskiej, burmistrza Jacka Lelka, przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Stawiarskiego i sekretarza Daniela Śmierciaka pojawili się z tej okazji na uroczystym zakończeniu roku w Sokole.

Sala „Sokoła” była świadkiem, że Uniwersytet Trzeciego Wieku w Starym Sączu to była inicjatywa, która się sprawdziła. I która powinna być kontynuowana. Seniorom dziękowano za odwagę bycia aktywnymi, za pracowitość, systematyczność i wkład w rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Najaktywniejsi otrzymali bilet na 5-dniową wycieczkę do Warszawy.

Goście obejrzeli „Balladynę” przygotowaną przez teatr NIM-NUL pod opieką Zofii Trzcińskiej i Elżbiety Mrówki, działający przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu. Nie zabrakło zespołu PETRUS z Anną Kozik a także zespołów z Powiatowego i Młodzieżowego Domu Kultury.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a