Wydarzenia

Uważaj u kogo zamawiasz OKNA!

Opublikowano: 20 grudnia, 2014 o 1:42 pm   /   przez   /   komentarze (1)

Jak czytamy na oficjalnej stronie radia RDN mieszkańcy muszą uważać na propozycję od firm budowlanych, których właścicielem jest Jerzy O.

Właściciel OLBUD, JK Budownictwo lub Amaro (która prawdopodobnie działa w Starym Sączu) ma, co najmniej 130 spraw w sądzie i prokuraturze. Po interwencji RDN sprawą zajęła się ogólnopolska telewizja. Kilka miesięcy temu do radia zgłosili się poszkodowani, którzy zostali oszukani przez firmę Jerzego O. Właściciel oferował duży rabat w zamian za wpłatę całości za okna.Do dziś nie mają ani okien ani pieniędzy. W sądach już pół roku temu było 30 wyroków gdzie Jerzy O. miał obowiązek oddać pieniądze swoim dłużnikom. W jednym z przypadków było to ponad 70 tysięcy złotych.Do dziś unika kontaktu.

Sądecki sąd rozważa dodatkowo karę w postaci zakazu działalności gospodarczej do 10 lat. Jednak to nie wystarczy bo jak twierdzi  jeden z jego przedstawicieli handlowych właściciel przepisał firmę na syna. Jak wstępnie udało się ustalić teraz działa jako Amaro z siedzibą w Starym Sączu i oferuje świąteczne promocje!
 
Wierzymy że dzięki szybkiej interwencji Jerzy O. z Korzennej odda pieniądze swoim dłużnikom i zaprzestanie swojej szkodliwej w skutkach działalności.
 
źródło: RDN Nowy Sącz
fot.muratordom.pl

Komentarze

Komentarze (1)

  • 28 sierpnia, 2015 o 3:00 pm Maja

    ta łachudra z tego żyje
    Skazać na prace w kamieniołomach, aż odpracuje i odda ludziom kasę

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"