Ludzie z pasją, Wydarzenia

VIII Sezon na Karaska. Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka na Stawach

Opublikowano: 2 czerwca, 2024 o 10:30 am   /   przez   /   komentarze (0)

Za nami VIII edycja Sezonu na Karaska czyli Dnia Dziecka na stawach, gdzie najmłodsi wędkują w myśl zasady „złap i wypuść”. 1 czerwca 2024 roku na małym stawie wędkarskie zmagania rozpoczęło 35 dzieciaków. Imprezę tradycyjnie (jak od 8 lat!) zorganizował Sądecki Karp Klub pod patronatem Burmistrza Jacka Lelka.

Wystartowaliśmy punktualnie o 9:30. Każdy wyposażony w wędki usadowił się na swoim stanowisku. Pogoda nas bardzo rozpieszczała. Schładzały nas pyszne lody. W drugim końcu stawu Sądecki Karp Klub serwował kiełbaski, pizzę i watę cukrową. Nie zabrakło pysznego pieczywa i ciasteczek, które ufundowała Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna Rolnik. Czyli to co tygryski lubią najbardziej, zwłaszcza na łowach.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz przygotowany przez niezawodnych strażaków z OSP Stary Sącz oraz malowanie twarzy przez wspaniałe wolontariuszki.

Piękne puchary, medale wykonane i ufundowane przez Studio Lasera i nagrody ufundowane przez Sądecki Karp Klub wręczał burmistrz Starego Sącza pan Jacek Lelek, prezes Sądeckiego Karp Klubu Jacek Mamala oraz prezeska Starosądeckiego Centrum Rekreacji RemarLand pani Kamila Bieryt. Firma RemarLand ufundowała dla dzieci niezwykłą atrakcję: całodniowe vouchery na zabawę w Aquaparku (!) na Stawach. Radości nie było końca. Dodatkowo firma LEMUR ufundowała 20% zniżki na park linowy.

Podczas zawodów Zofia Sławecka i Gabriela Izworska, uczennice klasy medycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie przeprowadziły profesjonalny pokaz pierwszej pomocy. Dzieciaki dowiedziały się jak się zachować w przypadku oparzenia, zakrztuszenia oraz krwotoku z nosa a także samodzielnie mogły wykonać RKO.

Do zobaczenia na zawodach za rok! Będziecie z nami?

Starosądeckie.info patronem medialnym imprezy.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"