Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Wesprzyj VIII Piknik Naukowy i wygraj tablet!

Opublikowano: Luty 9, 2019 o 8:46 am   /   przez   /   komentarze (0)

Już wkrótce w  Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu odbędzie się VIII Piknik Naukowy, czyli powiatowy konkurs techniczny dla uczniów, którzy mają ciekawe projekty z informatyki, elektroniki, automatyki/robotyki lub multimediów. 

Tegoroczna edycja jest na swój sposób wyjątkowa, bo poprzedza ją organizowana po raz pierwszy zbiórka pieniędzy. Każdy może wesprzeć zapalonych wynalazców, a przy tym mieć szansę na zdobycie cennej nagrody.

– Jestem odpowiedzialny za realizację techniczną tej zbiórki. Stworzyłem stronę internetową ze zintegrowaną platformą PayU, na której można wpłacać pieniądze. Zbiórka w przypadku zebrania min. 2000 zł zakończy się losowaniem zwycięzcy, który otrzyma wybrany przez siebie wcześniej tabletwyjaśnia Dawid Liberda, uczeń ,,Elektryka”, a zarazem jeden z młodych wynalazcówTo właśnie na Piknik Naukowy w 2017 roku przygotowywałem pierwszy prototyp mojego asystenta domowego, z którym później odnosiłem duże sukcesy – m.in. w jednym z międzynarodowych konkursów organizowanych przez platformę Hackster.io oraz Amazonem jako głównym sponsorem.

Każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek kwotę poprzez specjalną platformę (wystarczy nawet 1 zł) weźmie udział w losowaniu. Nagrodą główną jest tablet wybrany spośród modeli: iPad 9.7, Samsung Galaxy Tab A, Lenovo Yoga Tab3 Plus oraz Huawei MediaPad M5. Najdroższy z nich kosztuje 1600 zł.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na organizację Pikniku i nagrody dla zwycięzców konkursu technicznego. Gdyby jednak przed najbliższą edycją nie udało się osiągnąć minimalnej kwoty, zbiórka zostanie przedłużona, a zebrane środki pomogą w realizacji następnego wydarzenia.

Organizatorem zbiórki i VIII Pikniku Naukowego, który odbędzie się 14 lutego w świetlicy szkolnej jest Stowarzyszenie Sadecki Elektryk.

Wpłacić pieniądze, wspomóc organizację Pikniku, a zarazem wziąć udział w losowaniu tabletu, można poprzez platformę piknik.zsem.edu.pl Przyda się każda złotówka! Więcej informacji TUTAJ

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a