Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Wielka Gala Sponsorów Sokolika. To ONI spełniają dziecięce piłkarskie marzenia!

Opublikowano: Wrzesień 22, 2019 o 8:39 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wielka Gala Sokolika to magiczny czas dla Sponsorów najważniejszego turnieju piłkarskiego dla 10-latków w Polsce. To chwila, aby nagrodzić osoby, które w szczególny sposób wsparły fundację „Ja też mam marzenie” a co za tym idzie Międzynarodowy Turniej Sokolika w Starym Sączu. Wczoraj (21 września) w hotelu Ibis Style w Nowym Sączu odbyła się uroczysta kolacja, podczas której prezes i koordynator turnieju Tomasz Popiela podsumował tegoroczną edycję i podziękował za tak owocną współpracę. 

– To nie pierwszy raz, kiedy w tej formie spotykamy się z naszymi sponsorami, partnerami i przyjaciółmi. Chciałbym, abyśmy mieli możliwość spotykania się na takich uroczystościach co roku. Ludzie w nas inwestują, nie tylko finansowo, ale również osobowo, dlatego chcemy ich nagradzać i dziękować za zaangażowanie. Nie chcemy kategoryzować, bo każdy ze sponsorów jest dla nas bardzo ważny. Każda cegiełka dołożona do rozwoju Sokolika  jest dla nas niezwykle istotna, dlatego dziękujemy każdemu za wsparcie – mówi Tomasz Popiela, koordynator Sokolika.

Na Galę przybyli ambasadorowie turnieju: aktor Tomasz Oświęciński, producent filmowy Bogusław Job, piłkarz Mirosław Szymkowiak oraz piłkarz i trener David Wagner. Nie zabrakło także gospodarza turnieju burmistrza Jacka Lelka.

-Stary Sącz jest niezwykle dumny z tego, że w naszym mieście odbywa się Turniej Sokolika, tak prestiżowa impreza w Polscemówił burmistrz Jacek Lelek -Stary Sącz jest miastem niezwykłym, ale  ta niezwykłość polega na tym, że właśnie w Starym Sączu rozbłysła gwiazda menagera piłki dziecięcej, gwiazda organizacyjna i gwiazda umiejętności pozyskiwania przyjaciół i sponsorów -Tomasza Popieli. Wielkie brawa.

Pełna sala przyjaciół i sponsorów. Jestem chyba jedyną osobą, która reprezentuje sektor publiczny –kontynuował burmistrzPaństwo pokazujecie wielką wrażliwość i serce oraz wielką społeczną odpowiedzialność biznesu. Wy uwierzyliście w to, że ktoś ma marzenia.  Dziękuje Wam bardzo, za to że jesteście gotowi i wspieracie tę ideę. 

 

-Bardzo chciałbym podziękować mojemu koledze i burmistrzowi Jackowi Lelkowi –mówił Bogusław Job, producent filmowygdyby nie Jacek tego turnieju nie byłoby, powiedzmy sobie szczerze. Ten turniej zrzesza wielu ludzi ze świata biznesu i sektora prywatnego. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zbierzemy większą ilość pieniędzy na ten turniej, gdyż będzie to impreza jubileuszowa. 

 

Turniej Sokolika w Starym Sączu wspierają: Wiśniowski, Hotel Perła Południa, Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, Pensjonat Api, Ecopuf, Fakro, Koral, Konspol, Remis, Ecocarbo, Żegleń, Volvo Wadowscy, New Balance, Hotel Ibis Styles,  Fibrain, Nosalowy Dwór, Pesmenpol, Remar, Csorich, Magferum, Quersus, Limeko, Husqvarna, Ersbet, Biuro projektowe Mariusz Ciapała, Cukiernia Rem Marco.

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a