Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Włodarzy dwóch. Kto na burmistrza? Kto na starostę?

Opublikowano: Lipiec 18, 2018 o 11:56 am   /   przez   /   komentarze (86)

Już za parę miesięcy wybory samorządowe. Karuzela kandydatur nieśmiało się rozkręca. O ile burmistrz Jacek Lelek chciałby pozostać na włościach to Jego zastępca Kazimierz Gizicki być może „wyfrunie” do Powiatu. 

Nie ukrywam, że wystartuję w tegorocznych wyborach samorządowychmówi w rozmowie z naszym portalem Jacek Lelekjest mnóstwo rozpoczętych inwestycji na terenie Miasta i Gminy Stary Sącz, które trzeba dokończyć.  

Kto będzie kontrkandydatem obecnego burmistrza Jacka Lelka? Oficjalnie nikt się nie pojawił, ale „wieść gminna niesie”, że może to być Stanisław Dąbrowski, obecny radny powiatowy, dyrygent i nauczyciel w jednej ze starosądeckich szkół. Sam zainteresowany nie potwierdza ale i nie zaprzecza swojej kandydatury.

Wiceburmistrz Kazimierz Gizicki starostą?

Obecnym partiom rządzącym wyrosła konkurencja. Wspólna Małopolska, której przewodniczy Małgorzata Gromala, wójt Podegrodzia, ma połączyć kandydatów, którzy nie chcą startować pod partyjnymi szyldami. Na liście ma się pojawić nazwisko Kazimierza Gizickiego, który -jak nieoficjalnie udało nam się ustalić -wystartuje do Powiatu.

-Inicjatywa powstała jako odzew na to, co się ostatnio dzieje wokół samorządów, jak stale ograniczane są ich kompetencje – tłumaczy Małgorzata Gromala, wójt Podegrodzia – My chcemy, aby samorząd mógł wpływać na małe wspólnoty i budować małe ojczyzny. Projekt zrzesza wójtów, burmistrzów i prezydentów, lokalnych społeczników, przedsiębiorców, którzy chcieliby się przede wszystkim zajmować na co dzień rozwiązywaniem problemów mieszkańców, a nie wikłać ich i siebie w ogólnopolskie spory polityczne.

Projekt, który swoją siedzibę ma w Krakowie, nawiązuje do Wspólnoty Małopolskiej, jaką wcześniej tworzył nieżyjący już marszałek województwa Marek Nawara.

 

 

Komentarze (86)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

 • Lipiec 18, 2018 o 12:22 pm Mieszkanka

  Lepiej jakby Giżycki został burmistrzem Starego Sącza,to on na różne spotkania do różnych miejscowości,bo lewej nie miał czasu

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 4:09 pm haha

   Jakieś zawody lizusów pod artykułem czy jak?? Wystarczy popatrzeć na godziny wpisów i wszystko jasne..

   Odpowiedź
  • Lipiec 19, 2018 o 6:06 pm Mieszkanka

   Chyba w Mozambiku Lawirant !

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 12:35 pm Starosadeczanka

  Szkoda byloby gdyby sie rozdzielili. Razem rozwijają gmine, osobno pewnie bedą rywalizowac. A tak sprawnie dawno nie bylo jak za ich wspolnych rządow. Alleluja i do przodu ale razem panowie, razem.

  Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 12:36 pm Bryjowiok

  No to bardzo poważna i zaskakująca deklaracja Panów Burmistrzów. Warto wystartować do powiatu i mieć wpływ na politykę starostwa. Mocny kandydat z tego Gizickiego, tylko sam na liście nie zrobi mandatu. Ciekawy jestem, kto jeszcze oprócz Gizickiego będzie na liście wyborczej. Jeśli chodzi o kontrkandydata na Burmistrza to Pan Lelek ma wygraną w I turze. Kto to jest ten Pan co zrobił dobrego dla swojej gminy jako radny powiatowy. Niech się pochwali, z tego co mi wiadomo to ani razu nie pojawił się na sesji rady Starego Sącza, pewnie się bal aby radni gminni nie zadawali mu pytanie. Panie D. podziękuje Panu przy wyborach wrzucając kartę z oddaniem głosu Na Lelka i Gizickiego.

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 4:14 pm z kółka wzajemnej adoracji?

   Za to drugi radny był, i coś z tego wynikło? Po za tym jakie to pytania mieli by mu zadać, jak sami robią to co robią, czyli nic, bo nawet własnego zdania większość nie ma, tylko klepią jak leci. A Gizicki to owszem mocny jest zresztą jak większość polityków, tyle że w parciu na szkło..

   Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 8:56 pm ote

   Gizicki owszem mocny, ale w parciu na szkło.. w sumie jak większość z nich. Zresztą co ma do stracenia – jak wygra Lelek to przecież w razie wpadki ciepła posadka będzie czekać, a jak nie wygra to i tak zastępcą by nie był. Rada gminy – weź człowieku, klepie wszystko jak leci, ani się słowem nie zająknie. A burmistrz nie od dziś robi co chce, i nie liczy się z nikim, a w razie wpadki zwala winę na mieszkańców.

   Odpowiedź
   • Lipiec 19, 2018 o 8:39 pm Ziom

    To kandyduj malkontencie, głosuj i to zmień. Tu to każdy ma mocny pyszczek.

    Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 12:38 pm Dfr

  Lelek to dobry burmistrz i ceniony przez zwykłych ludzi. Wygra bez problemu. Szkoda nawet konkurować, chociaż uczciwa kampania moze zawsze wnieść coś dobrego dla miasta. Ten Dąbrowski to nie wiem kim jest.

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 1:11 pm Grajek

   Dąbrowski, to ten co stworzył orkiestrę miejską, tą pierwszą.

   Odpowiedź
   • Lipiec 21, 2018 o 11:08 am dziadek

    dobre sobie Orkiestra ma ponad 90 lat 🙂

    Odpowiedź
    • Lipiec 21, 2018 o 6:39 pm Anonim

     Dokładnie 99 lat!

     Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 4:10 pm Anonim

   DFR – a Ty w ogóle mieszkasz w gminie?

   Odpowiedź
   • Lipiec 18, 2018 o 7:27 pm DFR

    Mieszkam, a TY?

    Odpowiedź
    • Lipiec 18, 2018 o 8:20 pm Anonim

     To powiedz jakim cudem nie wiesz kto to jest Stanisław Dąbrowski?

     Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 12:38 pm Ewa

  Stary Sącz dawno już dorósł aby mieć Starostę !!!!!!!!!!.

  Odpowiedź
  • Lipiec 20, 2018 o 10:53 am Starosądeczanka z Mostków

   Oczywiście, juź dawno naleźało powołać powiat starosądeki, a moźe i wojewóztwo, jest malopolskie to czemu nie starosądeckiie? Kadry są do zagospodarowania.

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 12:43 pm Kim

  Szkoda, będzie Gizickiego, ale jak ma się rozwijać nasze miasto szybciej to niech będzie odpowiednia osoba w Starostwie. Jestem za. A Pan Lelek poradzi sobie w rządzeniu gminą jak będzie miał za sobą w nowej kadencji radnych, którym na sercu leży dobro gminy Stary Sącz a nie będą patrzeć na swój prywatny interes jak sie dzieje w obecnej radzie

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 10:46 pm Bpo

   Tak piszesz jakby już był starostą. Jeszcze trzeba mieć elektorat żeby wygrać.

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 1:04 pm Jan

  Najwyższy czas rozgonić to kolesiostwo na cztery wiatry tzn. Gizicki do Ciepłownika – gdzie jest zatrudniony, Lelek tam gdzieś ku Ukrainie ,a na burmistrza i zastępcę całkiem nowi ludzie nie powiązani ze środowiskiem Starego Sącza w jakikolwiek sposób nawet rodzinny!!Dosyć już narobiono bałaganu ,a najgorsze że bardzo podzielono ludzi na obozy ludzi burmistrza i reszta społeczeństwa i tak nie może być !!!

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 1:10 pm Maria

   Same bzdury piszesz JAN , gdzie ty mieszkasz bo nie widzisz ile inwestycji powstaje dzięki obecnemu Burmistrzowi. Gdyby nie jego zabiegi to w naszej gminie nic by nie powstało. Nie wiesz tego a szkoda, ale już ponad 30 mln jest pozyskanych środków na realizację inwestycji. Zawsze możesz zmienić adres zamieszkania na co czekasz !!!!!!!!!!!!!

   Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 2:52 pm ika

   Durnyś i tyle. Twój komentarz nie zasługuje na nic wiecej.

   Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 3:49 pm Starosadeczanin

   Lecz się na głowę ! I jak chcesz sam jedz na Ukrainę.

   Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 5:13 pm Anonim

   Panie Janie Pan to chyba w domu siedzisz na zapiecku i nie widzisz ile dobrego się dzieje w gminie ,piszesz Pan bzdury o jakiś podziałach na obozy wierutna bzdura

   Odpowiedź
  • Lipiec 19, 2018 o 10:14 am Duda

   Ponieważ wszyscy tacy źli to proponuję twoją kandydaturę na burmistrza .

   Odpowiedź
  • Lipiec 21, 2018 o 9:31 pm Anonim

   Sama prawda!!!

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 1:19 pm Józek z potoka

  To co Platforma już im śmierdzi, trzeba się poprzebierać w nowe szaty, tylko spod tych szat i tak bedą wystawać platformiane gumofilce.
  Bardzo nie lubię ludzi którzy się wstydzą swoich poglądów.

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 2:16 pm Anonim

   szkoda p. Gizickiego miał dobry kontakt z mieszkańcami.

   Odpowiedź
   • Sierpień 1, 2018 o 2:34 pm Anonim

    Tak 😎 zwłaszcza po sąsiedzku…klikaaaa

    Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 2:54 pm romek

   Gumofilce Józek czy Eduardo czy jak ci tam, to Tobie wystają .

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 3:34 pm rrr

  To jest to odezwały się ludzie burmistrza ( i platformy) kiedyś pewnie CZŁONKINIE PZPR lub pokrewnych ugrupowań !!!

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 4:13 pm młodzian

   Odezwała się typowa pissekta. Jak ktoś sie nie zgadza na demolowanie dorobku 25 lat demokracji i rozdawnictwo patologii to od razu jest w PZPR? Urodziłem się jak PZPRu już nie było. Doceniam burmistrza i to jak zarządza gminą, gardzę pisowskimi sprzedajnymi kmiotami za 500zł. Pewnie w życiu nic nie osiągnąłeś i liczysz na zasiłki jak cały lepszy sort. Do roboty się weźcie. Jak na razie wierzycie tylko w brednie , że jesteście ważni dla społeczeństwa. Nie jesteście. W społeczeństwie jest jak wszędzie. Są wartościowi i mniej wartościowi. Pisowskie bzdury tego nie zmienią.

   Odpowiedź
   • Lipiec 18, 2018 o 10:49 pm Bzi

    Teraz ci śmierdzi 500 zł, ale jak się doczekasz potomstwa to przypomnij sobie co tu napisałeś i nie leć po kasę na dzieci

    Odpowiedź
    • Lipiec 18, 2018 o 11:57 pm młodzian

     Spokojna głowa. Takie 500 zł to ja zarabiam w 1,5 dnia. Tutaj w Polsce. Kosztowało mnie to wiele wysiłku, lat nauki i praktyk. Ale się opłacało. DLatego szlag mnie trafia jak nieroby sprzedajecie się za nędzne 500 zł partyjniakom, którzy prowadzą na kursem na Białoruś. Zalecam ci zapracować na siebie a nie sprzedawać się za zasiłki. Wielka to satysfakcja.

     Odpowiedź
     • Lipiec 19, 2018 o 12:08 am Anonim

      1,5 dnia tzn. 12 czy 36 godzin?

     • Lipiec 19, 2018 o 1:34 pm młodzian

      Anonim – mowa o dniu pracy a nie o dobie, więc półtora dnia to 12 godz. Inaczej moja dniówka to jakieś 300-400 zł po podatkach. Dlatego śmieszy mnie jak ktoś mi mówi, że połakomiłbym się na 500 zł zasiłku. Wole pracować i zarabiac. Żadna partia mnie nie kupi.

     • Lipiec 24, 2018 o 9:49 pm petelok

      ale żeby mieć !!500 PLn !! na dziecko – to 1 – jak nie jestes szfulem – to sobie znajdz kobiete – którą kochasz, i zrób sobie 2 Bejbi. to masz 500+ . jak widze z twojego wpisu – jesteś „goły i wesoły ” a za neta to mamusia płaci !!

   • Lipiec 20, 2018 o 11:26 am życzliwa.

    Popieram naszego burmistrza LELKA i wpis młodziana. Mam takie same zdanie. Jestem przeciwna kandydowaniu osobie z pis, gdyż mam odpowiednie spojrzenie na tę partię.

    Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 4:15 pm cxg

   Odezwał się beneficjent mopsu – wyborca pisu i zwolennik kulsonów.

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 4:39 pm Jot

  Na onwestycje 2015_2018 pozyskali 70 mln złotych I za to icch cenie. Szkoda ze sie rozdzielą, to bardzo dobry TIM

  Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 4:41 pm Fot

  Ale trzeba im przyznac, ze duzo realizują inwestycji. To widać.

  Odpowiedź
  • Lipiec 21, 2018 o 9:36 pm Anonim

   JOT ,FOT czy jak ci tam daj sobie na wstrzymanie bo smieszne sa te twoje jednakowe komentarze.

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 4:52 pm Wer

  Stary Sącz potrzebuje Starostę

  Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 5:54 pm wyrachowanie

  Pamietam wielu tutejszych naczelnikow i burmistrzow. Mieli jedna ceche wspolna – sprzyjali bogatym i gardzili ciemnota, jednoczesnie to do niej najbardziej sie umizgujac.

  Odpowiedź
  • Lipiec 20, 2018 o 11:06 pm wyrachowanie

   Ooo ! ………. komentarz po ODSIADCE !!!

   DZIEKUJE !!!!!!!!!

   Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 7:16 pm rrr

  Młodzian; Co ty wiesz o tych sprzed 1989 roku i ludziach komuny ,oni nie wyemigrowali oni są do dzisiaj albo ich dzieci a ty jesteś jednym z nich a 25 lat to jest postkomuna

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 7:30 pm młodzian

   A wiem, że są – zwłaszcza piotrowicze, kryze itp. I mentalność kaczynskiego tez rodem z prlu. A to co robią z sądami to już powrót do dawnych czasów.

   Odpowiedź
   • Lipiec 18, 2018 o 10:34 pm Anonim

    Popieram ,cała prawda o pisie

    Odpowiedź
    • Lipiec 20, 2018 o 11:31 am taka prawda

     Ja też popieram ANONIM . Taka prawda, przecież znamy co wiele zrobili sami od siebie, Ci przedstawiciele pis. Jedno wiem robią wszystko, aby zniszczyć Polskę..

     Odpowiedź
     • Sierpień 2, 2018 o 9:04 am Anonim

      A co robili poprzednicy ,, twoją prawdą ” Zapomniałeś jak rozkradali wszystko pod siebie 😎

   • Lipiec 20, 2018 o 11:13 pm Józek z potoka

    Trochę Ci się ta teoria rozjeżdża, bo PiS wyrzuca na śmietnik właśnie sędziów z PRLu.

    Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 7:20 pm Ja

  Prawda jest taka mamy najlepszego burmistrza, zastępca wspaniały. Szkoda że w Was tyle chamstwa że nie potraficie tego docenić. Pozdrawiam wszystkich.

  Odpowiedź
  • Lipiec 18, 2018 o 8:24 pm Anonim

   Można uruchomić retorykę tzw DOBREJ ZMIANY i każdego krytykować od komunistów. Jednak sprowadzamy wtedy dyskusję na poziom nie merytoryczny, nie mający nic wspólnego z gospodarką w gminie.
   Przykładowo- czym wytłumaczyć rozwój gmin wokół Nowego Sącza i zapaść miasta Nowy Sącz? Czy o tych wynikach zadecydowała polityczna sympatia prezydenta NS?

   Odpowiedź
   • Lipiec 19, 2018 o 12:03 am ixix

    Lelek z Gizickim ma gdzieś polityke. Potrafią dogadać się z każdą opcją byle ugrać coś dla Starego Sącza. Dlatego są bezkonkurencyjni. Szkoda, że ten duet chce się rozejść. Nowak to pisowski sługus. Gada tylko ze swoimi. I Sącz stoi w miejscu. Zobaczcie jak zachowuje się Radny , też sympatyk pisu. Torpeduje nawet budowę sali gimnastycznej w szkole w której sam uczy. To dobry obraz tego czym grozi partyjniactwo u władzy. Szkoda Gizickiego, ale Lelka to już nie oddamy 🙂

    Odpowiedź
    • Lipiec 19, 2018 o 7:48 am Maria

     Za takie zachowanie, powinien złożyć rezygnacje z funkcji. Rzadko się zdarza, że jest się nauczycielem w szkole publicznej, prywatnej oraz radnym. Ludzie gdzie ten gość ma HONOR. Powinien wylecieć z Rady i to szybko.

     Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 8:34 pm Radek

  Cieszę się, że burmistrz kandyduje na kolejna kadencje, proszę sie nie przejmować tymi negatywnymi komentarzami, to piszę ta garstka ludzi którzy chcieliby przejąć władzę. Niemając nić do zaoferowania oprócz zawiści i nienawiści.

  Odpowiedź
 • Lipiec 18, 2018 o 9:31 pm wyrachowanie

  godz. 21 33
  a gdzie moj koment ???
  obrazal kogos , czy zabraklo hymnow pochwalnych ?

  Odpowiedź
  • Lipiec 19, 2018 o 8:41 pm Ziom

   Tu jest dość mocna moderacja. Pewnie trafiłeś w sedno i redakcji się nie spodobało.

   Odpowiedź
 • Lipiec 19, 2018 o 8:10 am oko

  Nie zdziwiłbym się gdyby tegoroczne wybory samorządowe zostały przesunięte na wiosnę 2019. Dlaczego otóż Prezydent AD ma wnieść do senatu wniosek o zorganizowanie referendum Konstytucyjnego w listopadzie. To czy n nas kraj stać jest na organizacje wyborów i referendum w odstępie dwóch , trzech tygodni!!!

  Odpowiedź
  • Lipiec 19, 2018 o 10:57 am egon

   Wiele też będzie zależało od tego jak wysądują nastroje wyborcze. Ta włądza nie cofnie się przed niczym, wiec jesli czas będzie dla nich niekorzystny to wybory przesunął. Ich elektorat i tak tylko patrzy na pincet. Reszty nie pojmuje.

   Odpowiedź
 • Lipiec 19, 2018 o 8:52 am jjjjj

  Wszystkie pochlebny wpisy pisane są przez urzędników gminy lub samych wychwalanych,widać to godzinach wpisu!!!!! Sami sobie piszą pod różny nickami— i tyle w temacie !!!!

  Odpowiedź
  • Lipiec 19, 2018 o 9:37 am ubawiony

   O radny R się odezwał. Proszę coś więcej powiedzieć 🙂

   Odpowiedź
 • Lipiec 19, 2018 o 9:54 am jjjjj

  Ubawiony;Nie jestem radnym , a tym bardziej nie przepadam za radnym R …. tak że jest mi przykro ale jesteś w błędzie !!!

  Odpowiedź
 • Lipiec 19, 2018 o 10:19 am radny

  Wszystkim tym, którym nie podobają sie obecne rządy w gminie niech wystartują w wyborach i niech się wykażą

  Odpowiedź
 • Lipiec 19, 2018 o 11:36 am Egon

  Przeczytajcie tekst dokładnie. Te wszystkie być może, nieoficjalnie, a główny zainteresowany się nie wypowiada.Komentujecie jakby było po wyborach. Tandem JL i KZ to sprawni i skuteczni menadżerowie życzę takich każdemu samorządowi. Inna sprawa że dni lansera ze starostwa są policzone.

  Odpowiedź
 • Lipiec 19, 2018 o 9:12 pm BRYJOWIOK

  JA PROPONUJE PANA ZASTEPCE NA SOŁTYSA PRZYSIETNICY

  Odpowiedź
 • Lipiec 20, 2018 o 6:40 am Edek

  Co on tam będzie robił jako sołtys, przecież już wszystko zrobił w tej Przysietnicy. Właśnie o takich ludzi chodzi w saorządzie ,cichy ,a skuteczny. Powie i zrobi

  Odpowiedź
 • Lipiec 20, 2018 o 12:23 pm Ziom

  Dobra mam inne pytanie. P.Gizicki dostaje się do powiatu, P.Lelek zostaje burmistrzem – kto na zastępce? Macie kandydatów? Jakiś konkurs?

  Odpowiedź
  • Lipiec 20, 2018 o 1:57 pm Kim

   A może będzie radnym i Zastępcą Burmistrza.

   Odpowiedź
  • Lipiec 20, 2018 o 4:47 pm Anonim

   konkurs? ehh, szkoda gadać.. Gizicki w powiecie, tak jak w sejmiku w 2014 roku..?

   Odpowiedź
   • Lipiec 20, 2018 o 10:36 pm Zdziwiona

    Cztery lata temu do sejmiku wojewódzkiego, a obecnie do powiatu, oto miara awansu pana K. G.

    Odpowiedź
 • Lipiec 20, 2018 o 4:05 pm mieszkaniec gminy

  Giżicki – niestety duzo gada i obiecuje, chcąc uniknąc poważnych pytań .Taką mam obserwacje z zebrań wiejskich . Lelek chodzi z głowa w chmurach pomysłów nie ma i niczym konkretnym raczej nie porwie mieszkańców Gminy. Zagłosuja na niego ze względu przyzwyczajenia chyba że pojawi sie mądry i rozsądny kandydat.

  Odpowiedź
  • Lipiec 20, 2018 o 10:34 pm tan

   Obiektywnie to żyjemy w Złotej Erze Starego Sącza i nie mam na myśli tylko inwestycji. Jest spokój, dobre podejście do każdego i nie ma szczucia ludzi na siebie.
   Nie w smak to tylko b. specyficznym ludziom, którzy bez szczucia nie potrafią życ.

   Odpowiedź
   • Lipiec 21, 2018 o 9:43 am Anonim

    Za to jest w smak tym wszystkim kolesiom Lelka ktorzy szczuja na innych.Dobre podejście dla swojego a nie dla kazdego. Pomyliłeś sie troche.

    Odpowiedź
    • Lipiec 21, 2018 o 11:07 am tan

     oj biednyś, ty biednyś anonimie

     Odpowiedź
     • Lipiec 21, 2018 o 4:29 pm Anonim

      Dlaczego biedny? Co prawda w oczy kole? Jestem przede wszystkim wolny i nie muszę nikomu się lizać…..

    • Lipiec 22, 2018 o 11:19 am zainteresowany

     Kto szczuje na innych? Na kogo. Podaj jakiś przykład? O jakich kolesi chodzi?

     Odpowiedź
     • Lipiec 22, 2018 o 2:04 pm Anonim

      głupiego udajesz czy jak?

  • Lipiec 20, 2018 o 10:37 pm Anonim

   Obiektywna prawda

   Odpowiedź
  • Lipiec 20, 2018 o 11:06 pm tom

   Mieszkaniec – nie p…. Gizicki to porządny chłop. Mało dzisiaj takich.

   Odpowiedź
   • Lipiec 22, 2018 o 10:55 pm Anonim

    Rozwalić Całą Elite Obecnej Gminy – niech przyjdzie Ktoś całkiem obcy i w końcu zaczniemy normalnie żyć i pracować.

    Odpowiedź
    • Lipiec 24, 2018 o 7:21 am dex

     Tak, tak – rozwalic. To wam idzie najlepiej. A na to miejsce żona Mularczyka :). Ej lepszy sorcie, lepszy sorcie.

     Odpowiedź
    • Sierpień 1, 2018 o 11:06 pm Ika

     Niestety w naszej gminie zrobiła się ; można powiedzieć ,, saga rodzinna ” sami koledzy ,a ludzie gminy podzieleni na mniejszy sort i większy sort…. i to należałoby zmienić.Na to miejsce musi przyjść osoba całkiem obca zupełnie nie związana z towarzyszami.

     Odpowiedź
   • Lipiec 23, 2018 o 10:24 pm Ika

    Najwyższy czas aby zmianę zrobić.. wszyscy są porządni Ale wszyscy mają Węża w kieszeni pod siebie i swoich pochlebców. Należy się czystka do ,,0 ” Potrzebne aby zrobić przeciągi w Urzędzie i oczyścić powietrze…PILNE.!!

    Odpowiedź
    • Lipiec 24, 2018 o 4:37 pm ixi

     Ocho – odezwała się czyścicielka „uchodźców” z Kazachstanu. Pamiętamy wszyscy jak oczyszczałaś powietrze w Popowicach od „obcych”. A że tak zapytam, kogo do tego urzędu byś dała?

     Odpowiedź
     • Sierpień 1, 2018 o 5:59 pm Ika

      Odczep się – bo pijesz ,,ixi ” a nie wiesz do kogo 😎

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a