Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Wojciech Kulak przyjacielem Gniazda a burmistrz z kamieniem węgielnym!

Opublikowano: Październik 2, 2017 o 8:09 am   /   przez   /   komentarze (0)

Tradycyjnie pod koniec roku Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo”, zaprosiło wszystkich darczyńców na wielki Koncert Wdzięczności, dziękując tym samym za każdy dar serca ofiarowany ich podopiecznym.Medal Przyjaciela Gniazda powędrował do Banku Spółdzielczego w Starym Sączu a burmistrz Jacek Lelek otrzymał kamień węgielny pod budowę obiecanego Domu Seniora w Starym Sączu. 

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło dyrektora małopolskiego oddziału PFRON Marty Mordarskiej, senatora Stanisława Koguta, radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisława Pasonia i dyrektorów szkół z terenu miasta i gminy Stary Sącz.

Koncerty „Gniazda” na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz Starego Sącza i co roku gromadzą tłumy mieszkańców z całej Sądecczyzny. Wczoraj sala kina „Sokół” wypełniona była po brzegi. Jako pierwszy brawurowo zaprezentował się kabaret „Gumowe ucho” ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Cyganowicach. „Hallelujah” zaśpiewał Michał „Cola” .Gwiazdą wieczoru była Eva Novel; laureatka VII edycji „The Voice of Poland” i laureatka konkursu „Rava Blues 2016”.

Po raz szósty w trakcie koncertu uhonorowano osobę, która swoim wielkim zaangażowanie przyczyniła się do rozwoju Stowarzyszenia i promocji integracji osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Po pośle Marianie Cyconiu, ks. Stanisławowi Olesiakowi, burmistrzowi Jacku Lelkowi, insp. Henrykowi Koziałowi i Ewy Zielińskiej, przewodniczącej Rady Miejskiej w Starym Sączu. medal „Przyjaciel Gniazda” powędrował w ręce Wojciecha Kulaka, prezesa Banku Spółdzielczego w Starym Sączu. Medal, opatrzony cytatem „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” (Jan Paweł II) wręczyła prezes Stowarzyszenia – Zofia Wcisło oraz Wojciech Lasek i Anna Górz.

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu wspiera finansowo podopiecznego Gniazda Arkadiusza Borzęckiego, wicemistrza Polski w rzucie dyskiem

Zobacz i posłuchaj:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a