Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Wszyscy „dla Nikoli i innych”. Podziękowań czas!

Opublikowano: 10 lutego, 2016 o 12:28 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Sukcesem zakończyła się niedzielna (07.02) akcja ” zostań dawcą dla Nikoli i innych” . Mamy blisko 769 potencjalnych dawców szpiku i wierzymy, że wśród nich jest „genetyczny bliźniak” Nikoli Trzajny z Kadczy. Akcję już podsumowaliśmy (czytaj..Blisko 800 potencjalnych dawców szpiku kostnego. Razem przeciw białaczce!) ale teraz nadszedł czas podziękowań! 

Akcja została przeprowadzona w 3 placówkach szkolnych -Łącko (koordynator-Ewa Majerska), Kadcza (koordynator Katarzyna Ciągło) i Gołkowice Górne (koordynator Barbara Niemiec).

Na wstępnie pragniemy podziękować wszystkim WAM, którzy przybyliście w ten dzień aby się zarejestrować. Dziękujemy za chęć podzielenia się cząstką siebie i zrozumienia potrzeb innych. Już wiemy, że to była największa akcja w regionie. W tym samym dniu (07.02) w Mogilnie zarejestrowało się 687 osób „dla Marcinka Roli i innych”. Zatem mamy blisko 1500 tysiąca potencjalnych dawców!

Łącko i Kadcza składają serdeczne podziękowania: Wszystkim wolontariuszom, całej społeczności szkolnej, paniom pielęgniarkom, dyrekcji placówek, gronu pedagogicznemu z Kadczy i ZSG w Łącku, uczniom Szkoły Podstawowej w Kadczy, Gimnazjum z Jazowska, Gimnazjum z Łącka oraz ZS św Kingi w Łącku, lokalnym OSP a także firmom: Jeziorek, Gromala Łącko, TUTU, EPI, Stanisława i Bronisław Sopata, Cukiernia Nika i Owoc Łącki.

To dzięki Wam wszyscy potencjalni dawcy zostali obdarowani słodkościami, owocami i walentynkowe rękodzieło.

 

Gołkowice składają podziękowania firmom, które wspomogły akcję i przekazały darowiznę na leczenie Nikoli oraz badania DKMS: Empol Tylmanowa -za koszulki dla wolontariuszy, ABC Małgorzata i Marian Niemiec, Cukierniom Klag, Raj, Meblo-Flor Patrycja i Paweł Florek, Pizzernia KOKO, Rolbud, Hydroinstal Krzysztof Cebula, Punkt Apteczny św Kingi, Maria Chlebek -Wylęgała, Zofia Bieryt, Bogdan Stawiarski, Bożena i Michał Bodziony, Biurowiec -Grzegorz Baran, Bank Spółdzielczy Stary Sącz, Salon fryzjerski Sylwia, Salon kosmetyczny Estetica, Czarna Perła.

Dziękuję gronu pedagogicznemu w Gołkowicach na czele z panią dyrektor Renatą Burchel i wicedyrektor Gabrielą Szewczyk,  Strażakom, portalowi Starosądeckie.info, cudownym i wspaniałym wolontariuszom a przede wszystkim tym, którzy się zarejestrowali. Dziękuje także wykonawcom, którzy zaprezentowali się na scenie podczas koncertu dla Nikoli -podsumowuje Barbara Niemiec, koordynatorka akcji w Gołkowicach.

Masz dla nas temat? Pisz na kontakt@starosadeckie.info

Jesteśmy też na Facebooku: Starosądeckie.info 

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"