Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Wybory 2018. Magdalena Sznajder udowodni, że najważniejsi są ludzie

Opublikowano: Październik 7, 2018 o 11:27 am   /   przez   /   komentarze (0)

Drodzy Starosądeczanie….

W zbliżających się wyborach samorządowych kandyduję do Rady Miejskiej Starego Sącza z listy Komitetu Wyborczego Wyborców „Gminne Porozumienie Wyborcze”. Jestem osobą kreatywną i wykazującą inicjatywę w działaniu. Jako radna chciałabym pracować z ludźmi i dla ludzi, realizując zadania wynikające z powierzonej funkcji rzetelnie i zgodnie z wolą mieszkańców Starego Sącza.

W związku z powyższym, proszę o zaufanie i oddanie na mnie głosu w nadchodzących wyborach 21-go października 2018 r.

Nazywam się Magdalena Sznajder. Mam 34 lata, pracuję w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu. Ukończyłam studia z zakresu biologii eksperymentalnej na Uniwersytecie Rzeszowskim, oraz Audyt Wewnętrzny w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Wiedza zdobyta w trakcie studiów (audyt wewnętrzny) pozwoli mi na dokonanie oceny przygotowanych do realizacji inwestycji w fazie projektu. Działanie to, wsparte konsultacjami z mieszkańcami jest gwarantem popierania mądrych inwestycji, przyjaznych lokalnemu środowisku.

Mam świadomość, że nie wszystko zależy od pojedynczego radnego, ale z pewnością żadnego problemu mieszkańców nie pozostawię bez odzewu. Chcę najlepiej jak będzie to możliwe wykonywać mandat radnego – czyli myśleć, rozmawiać i działać!!

Będę zabiegać o:

– zwiększenie tożsamości regionalnej szczególnie wśród dzieci i młodzieży, poprzez tworzenie i wspieranie inicjatyw z zakresu historii lokalnej,

– utworzenie Młodzieżowej Rady Miasta,

– poprawę jakości i dostępności usług medycznych związaną ze zwiększeniem liczby specjalistów przyjmujących w Ośrodku Zdrowia,

– dalszy rozwój infrastruktury Miasta i Gminy, poprzez popieranie inwestycji gwarantujących poprawę jakości życia mieszkańców.

UDOWODNIĘ, ŻE NAJWAŻNIEJSI SĄ LUDZIE!!!

 

mat wyborczy GPW

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a