Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Wzruszająca Wigilia Podopiecznych Gniazda

Opublikowano: 22 grudnia, 2021 o 8:17 am   /   przez   /   komentarze (0)

21 grudnia 2021 roku Podopieczni Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Gniazdo wraz ze swoimi najbliższymi spotkali się na wspólnej Wigilii. Wszystkich ugościł w Moszczenicy Niżnej Stanisław Pasoń. To był magiczny wieczór…pełen wzruszeń, kolędowania i optymistycznych życzeń.

Przed Wigilijną kolacją odbyły się Jasełka w wykonaniu Integracyjnego Teatrzyku Gniazdo i uczniów gminnych szkół np. Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu i Szkoły Podstawowej nr 2, pod czujnym okiem pani Sznajder. To są właśnie efekty, jak wspólna praca i zaangażowanie potrafią coś pięknego i wartościowego stworzyć. Podopieczni „Gniazda” naprawdę mają wielki potencjał i już nie raz pokazali co potrafią!  Potem prezes stowarzyszenia pani Zofia Wcisło złożyła życzenia i wszyscy usiedli do tradycyjnej wieczerzy wigilijnej.

Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in: burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stawiarski, wójt Rytra Jan Kotarba a także gospodarz i Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Pasoń oraz Wszyscy Przyjaciele Gniazda.

Było pięknie i magicznie…..jak zawsze z Przyjaciółmi z Gniazda.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a