Kultura, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Znamy PROGRAM Jesiennego Festiwalu Teatralnego w Starym Sączu. Sprzedaż biletów już w czerwcu!

Opublikowano: 10 czerwca, 2024 o 10:06 am   /   przez   /   komentarze (0)

28 Jesienny Festiwal Teatralny w Starym Sączu odkrył karty. Podczas konferencji prasowej zaprezentowano program tegorocznego festiwalu. Tradycyjnie można się spodziewać bardzo wysokiego poziomu artystycznego. Nie od dziś wiadomo, że po KULTURĘ przyjeżdża się do Starego Sącza.

Już po raz drugi na Festiwalu wystąpi Scena Teatralna przy SOKOLE w Starym Sączu, która z powodzeniem przygotowuje kolejne premiery.

–Nasz Jesienny Festiwal przyciąga znakomitych artystów, sponsorów oraz wspaniałą publiczność. Wiem, że nie tylko ja nie mogę się doczekać – mówił Jacek Lelek burmistrz Starego Sącza. – Gratuluję wszystkim, którzy przyczyniają się do jego organizacji.

– Po raz czwarty Jesienny Festiwal Teatralny zaprezentuje się w Starym Sączu – mówił Janusz Michalik dyrektor artystyczny Festiwalu. – Tradycyjnie do Starego Sącza przyjadą znani i cenieni artyści. Będzie m.in. Teatr Ateneum z Warszawy, Teatr Garnizon Sztuki z Warszawy, Teatr Wierszalin z Supraśla, Teatr Kwadrat czy Teatr Kamienica z Warszawy i spektakl w reżyserii Olafa Lubaszenko. W tym roku w programie jest 14 tytułów, ale aż 25 przedstawienia. Program jest bardzo bogaty i nie zabraknie niespodzianek.

Jak poinformował dyrektor CKiS Wojciech Knapik bilety będzie można zakupić już od 20 czerwca od godziny 9:00 i…..warto wcześniej zaopatrzyć się w wejściówki. Co roku znikają jak świeże bułeczki.

Bilety można nabyć drogą online, w punkcie Informacji Turystycznej (rynek 5) bądź w recepcji Galerii IMO (Kopernika 1) od 8:00 -20:00

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"