Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Zosia i Franek walczą o FINAŁ w MAM TALENT. Trzymamy kciuki!

Opublikowano: 9 maja, 2024 o 7:47 am   /   przez   /   komentarze (0)

W najbliższą sobotę (11maja) 10-letni Franek Dubiel ze Starego Sącza powalczy o FINAŁ w „Mam Talent”. Program rozpocznie się o godzinie 20:00 w stacji TVN. Duma nas rozpiera!

Franek wystąpi w parze z Zosią. Tańczą razem od 5 lat. Zaczynali od tańca towarzyskiego, ale szybko poczuli, że ich miejsce jest w tańcu współczesnym. Zosia pochodzi z Krakowa, a Franek ze Starego Sącza. Stanowią dobraną parę. Oboje trenują w krakowskiej szkole tańca Elita Dance Center pod okiem Natalii Gap, Jakuba Pokuty, Aliny Towarnickiej-Niedźwiedź i Martyny Dobosz.

Franek jest ośmiokrotnym mistrzem Europy jazz dance w kategorii chłopców w grupie wiekowej 8-12 lat i vice-mistrzem świata.

Doskonale znamy też roztańczone rodzeństwo Franka. Emilia i Kaja również podbijają światowe sceny.

Są młodzi i bardzo utalentowani, na swoim koncie mają wiele sukcesów. Taniec to ich pasja, za każdym razem dają z siebie wszystko. Ciężka praca oraz niezliczone godziny które tancerze spędzili na salach prób przyniosły im wielki sukces na europejskim poziomie. Teraz Franek postanowił zaprezentować swój talent w telewizyjnym show. Fenomenalnie poradzili sobie w eliminacjach i zakwalifikowali się do półfinału. Teraz walka o wielki finał!

Trzymamy kciuki. Jak mu pójdzie? Z pewnością fenomenalnie!

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"